Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fájdalomcsillapítás a Dél-pest...

Fájdalomcsillapítás a Dél-pesti kórházban szüléskor?

Figyelt kérdés
Első babámat várom, fogadott szülésznőm van. Arra lennék kíváncsi, hogy akik ott szültek, milyen fájdalomcsillapítót kaptak... Nem az epidurális érzéstelenítésre gondolok! Köszönöm, 38 hkm

2013. ápr. 17. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Én kétszer szültem, igaz nem a Dél-pesti kórházban, de egyszer sem kaptam semmit. Ha jól tudom, csak úgy nem adnak. Ha meg igen, akkor epidurálisat, de azt hiszem, hogy ahhoz altatóorvos is kell, bár ebben nem vagyok biztos. Szerintem más nem is nagyon hatna.
2013. ápr. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen, altatóorvos adhatja be, bár én amúgy is idegenkedem tőle. Ilyenkor izomba adott injekció, esetleg erős tabletta nem segít? Vagy a magzat miatt nem adhatnak ilyet?
2013. ápr. 17. 12:44
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
NoSpa injekciót adnak, de nekem aztán nem csillapította a fájdalmat.
2013. ápr. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Hát... a nospa nálam menstruációs görcsre sem volt jó sosem! Túléljük valahogy! :-)
2013. ápr. 17. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!