Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után, akinek volt...

Szülés után, akinek volt gátmetszése, mennyi idő múlva szexeltetek? Én 1 hónapja szültem, vérzésem sincs, már nem érzem a gátmetszést se egy ideje, bár belül nem tudom milyen lehet.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 23. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Kivártuk a 6 hetet, utána rögtön próbálkoztunk a szexszel. Az elején nagyon fájt, és percekig tartott lassan óvatosan, mire a férjem behatolt normálisan. Ez az állapot tartott kb 3-4 hétig. Utána már egyre jobb lett a helyzet, 1-2 hónap után visszaállt minden a rendes kerékvágásba. Nem fájt a behatolás, könnyebben tágultam, fájdalom nélkül.
2013. ápr. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért kell megvárni a 6 hetet mert vannak oylan belső sérülések amik nem gyógyulnak oylan hamar és a méhszáj sem záródik ennyi idő alatt vissza telejsen. Könnyen kaphatsz gyulladást avgy fertőzést. Amig nem nézett mneg orvos addig elégitsétek ki máshoyg egymást. nem az orgazmus a tilos hanem a behatolás.
2013. ápr. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy volt, mint az első válaszadónál.
2013. ápr. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ki hogyan van, de a 6 hetet nem véletlen mondják. A gátammal nem volt semmi probléma szex szempontjából, de tény, hogy eleinte nagyon óvatosan, lassan és sok előjáték kellett :)
2013. ápr. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
6 hetes kontroll után.
2013. ápr. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4 hetesen szexeltünk elöször, de nagyon óvatosan,mert fájt. Kb 2 hónap múlva lett a régi.
2013. ápr. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenkèppen megvártam a 6 hetes kontrollt hogy a dokim mit mond,minden okès-e :-)
2013. ápr. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!