Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A harmadik szülés a legnehezeb...

A harmadik szülés a legnehezebb. Szerinted? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
A harmadik szülés előtt állok és nagyon ilyeszt ez a gondolat...
2013. ápr. 24. 14:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Már feleslegesen félsz, mert úgyis túl kell esned rajta,de én sem foglak megvígasztalni, mert mig a két nagy gyerekem megvolt 2 óra (3950 g) és két és fél óra alatt (4520 g)a harmadik, aki "csak" 3120 g volt 18 óra vajúdás után született meg, és nagyon nehezen, az utófájások pedig borzasztóak voltak, aki azt mondja, hogy a 3. csak úgy kipottyan, hát biztos olyan tág mint a harang, vagy marha nagy mázlija volt...
2013. ápr. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a harmadik volt a legkönnyebb. A második volt a legnehezebb. A harmadik gyerkőcöm születése a meseszép kategóriába tartozik. Nem kellett sem fájdalomcsillapító, se semmi. Két és félóra alatt kinn volt. Neked is ilyet kívánok.
2013. ápr. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nekem az első 19 óra, a második 6 óra volt.
2013. ápr. 24. 14:22
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Az első szülésem hat és fél óra volt, a második tizennyolc és félórát tartott a harmadik kettő és felet a negyedik kilenc és félórás volt. Mindegyik más volt.
2013. ápr. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én ilyet nem hallottam még hogy az lenne a legnehezebb inkább az a hit járja hogy nehezebb mint a második tehát nagy átlagban a második a legkönnyebb-gyorsabb szülés. A harmadik megint picit nehezebb és így tovább. Állítólag.

Nekem bejött. Az első szülésem volt a leghosszabb legfárasztóbb és legfájdalmasabb de azért is mert 1. nem tudtam mire számítsak 2. nem tudtam hol a vége, mikorra leszünk túl rajta 3. komplikáció lépett fel a végén 4. éjjel indult délelőtt ért véget és így ugye semmit nem aludtam már aznap se amikor indult és aznap se mikor szültem végülis.

Második baba: délután 2kor indult 6 ra megszületett. Aznap éjjel jót aludtam gyors volt flottul ment minden.

Harmadik baba délben indult 8ra lett meg de mondjuk déltől úgy 3-4 ig teljesen elviselhető mértékű fájások voltak a vége elhúzódott kicsit a kitolás.

2013. ápr. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Nekem az első kettő is gyors szülés volt, de a 3. volt a leggyorsabb, és ez fájt a legkevésbé.
2013. ápr. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én arra gondoltam, hogy a második baba azért könnyebb, mert az első után 1-2 évre jön, a harmadik meg mondjuk 6 év után és addigra a szervezet jobban regenerálódik, majdnem olyan lesz a 3. baba megszülése, mint az elsőé. Ebben lehet valami?
2013. ápr. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem nem.Mondjuk nekem mindhárom gyors volt(az első 4 óra,a 2. 3 óra,a 3. 2 óra)egyiknél se volt jóslóm,és 2-2.5 ujjnyira kitágulva mentem be(úgy,hogy nem fájt semmim).Mindig NST-re mentem,megvizsgáltam a szülésznőm,és már haza se engedett,burkot repesztett(onnantól számítom a vajúdást,mivel addig nem volt fájásom,akkortól viszont egyből rendszeres,5 percesek lettek). Gátmetszésem csak az 1.-nél volt,és nem is sérültem egyiknél sem.EDA-t az elsőnél kaptam,a 2. 3. babánál nem(bár úgy készültem,hogy kérek,de nem lett volna értelme).Bőven kibírható volt.Ne aggódj,gyorsan meglesz a pici!2 fiú+7 hónapos csajszi anyukája
2013. ápr. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%
Utolsó vagyok:Még annyit,hogy az 1. és 2. fiam között 16 év a korkülönbség,a 2. és 3. gyerkőc között kicsivel több,mint 4 év.Ennek ellenére gyorsan és beavatkozásmentesen születtek.Nálam nem jött az be,hogy "elfelejtette" a szervezetem a szülést.Arról nem is beszélve,hogy az elsőnél 19.5 éves,a 2.-nál 35.5 éves,a 3.-nál 3 hónap híján 40 éves voltam...szóval nem fiatalodtam,hanem 20 évvel "öregebb" is lettem közben.Szerintem ez nagyban alkati dolog is.
2013. ápr. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem ,az első kettö,volt a nehezebb ,a 3 . Volt a leggyorsabb ,3 óra allat meg is született a kislányom.
2013. ápr. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!