Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A magzatvíz, ha szivárog,...

A magzatvíz, ha szivárog, lehet, hogy nem folyamatosan, hanem szakaszosan?

Figyelt kérdés
A 37. hétben vagyok, erős jóslókkal,még nincs bennük rendszer,de mindig utána benedvesedik a bugyim. Arra gondoltam,hogy vagy alkalmanként szivárog a magzatvizem, vagy a hólyagom nem tudja tartani magát egy-egy ilyen erősebb fájásnál. A 37. heti CTG rendben volt, 3 napja még zárva volt a méhszájam, és a nyákdugót se láttam még távozni. Első baba, szóval izgulok. :)
2013. ápr. 26. 05:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindkettő lehet. Ha a baba úgy fekszik, lehet, hogy hol betakarja, hol kiengedi a "lyukat" így szivároghat.

Tudom, első babánál könnyű mondani, de a víznek jellegzetes, édeskés illata van. Esetleg, ciki, nem ciki megszagolhatod. De ha nem vagy biztos, bemehetsz dokihoz is, egy tesztcsíkkal tudja ellenőrizni, hogy magzatvíz-e.

2013. ápr. 26. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet folyás is!!!

Nekem annyi folyásom van, elázikl a bugyim, pedig semmit nem találtak benne, most voltam kenet vételen!!!


Ha magzatvíz, akkor észre vennéd, a pisinek amónia szaga van a bugyin, a folyás savanykás, a magzatvíz meg olyan semleges

2013. ápr. 26. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem vettem észre hogy szivárog a víz. A szülésznőm is azt mondta idézem " én nem 2 éve vagyok a szakmába több 10 éve de a saját szülésemnél nem tudtam hogy szivárog e a víz" :D aranyos volt ahogy mondta de tényleg nem vettük észre.
2013. ápr. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan mar beindult a szulesem mikor elkezdodott folyni a magzatviz, tehat en biztosan tudtam, hogy az, viszont az igaz, hogy a kovetkezo 24 oraban, mire megszuletett a fiam, sok kis adagban szivargott sokszor, tehat nyugodtan lehet az is. En elmennek az orvoshoz ha nem tul megerolteto ebben a melegben. :) sok sikert!
2013. ápr. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem először egy nagy adag folyt ki, azt hittem bepisiltem :) De szagolgattam és semmi szaga nem volt. Elindultunk a kórházba és a következő 1 órában még jött kisebb-nagyobb adag. Aztán 4 óra múlva megszületett a baba is.
2013. ápr. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget, a doki hazaküldött,mert szte nem magzatvíz,de azt nem tudja,hogy mi és még mindig zárva a méhszájam és a pici is jól van. Szal még várunk a mehfelelő időre :D
2013. ápr. 27. 01:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!