Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért vannak fennakadva sokan...

Miért vannak fennakadva sokan azon, hogy valaki császárt szeretne KÉRNI? Pl. Pszichés okok miatt vagy akármilyen más betegség miatt.

Figyelt kérdés
császármetszés kérésre

2013. ápr. 27. 16:58
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:

Vagy ha pusztán kényelemből,mert nem akar össze-vissza repedni,az már kapásból önzőség...szerintem nem.

Attól még,hogy gyerekem születik,nem vagyok köteles tönkrevágni a testem.

2013. ápr. 27. 17:01
 2/35 A kérdező kommentje:
meg hogy úgy sem fog olyan orvost találni,aki megcsinálja neki...dehogynem fog,max. pár lilahasúval többet nyom a borítékba,aztán annyi.
2013. ápr. 27. 17:04
 3/35 anonim ***** válasza:
19%
Nem önzés, én is kértem, egyik ok pszichés volt, a másik ,h ogy féltem, hogy a gyerek beszorul a szülőcsatornába és agyvérzést kap. Aki nem érti meg ezeket a félelmeket, az csak szakadjon szét alul. A legtöbb nőnek nem is jó utána a nemi élet.
2013. ápr. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
16%

És találsz orvost, ld Telki Magánkórház és vannak állami de VIP kórházak is , de ott lehet, hogy kiszúrnak veled és más is le3sz a szobában, nem leszel egyedül.


A nyomorultak pampognak, hogy miért szülsz így, mert nekik pénz hiányában csak ez jut, az alul szakadás.

2013. ápr. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Attól még ugyanúgy fogom szeretni a babámat,mint bárki más.Annyira tudnak idegesíteni az ilyen emberek...semmi közül az életemhez.
2013. ápr. 27. 17:11
 6/35 anonim ***** válasza:
72%

Azért a szakadjanak szét alul is erős túlzás ha a másik oldalról nézzük (tudom le fogtok pontozni) ti is tönkrevágjátok az ép, beavatkozás mentes hasizmotokat, kötőszöveteteket és bőrötöket. Van akinek meg ez nem fér bele.

Azonkívül ez hogy "azért mert gyerekem lesz nem vagyok köteles tönkrevágni a testem" elég érdekes hozzáállás mert mondjuk mi van ha genetikusan azt örökölted hogy csíkos lesz a hasad vagy melled, vagy szülés után nem lesz olyan lapos hasad stb. akkor az minek számít? Az is a test "megváltozása a terhesség miatt". És mondjuk keveset hízol, végig sportolsz nem hagyod el magad kened mindenfélével mégis megreped? (nekem így volt).

2013. ápr. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
30%

én is így gondolom, ahogy te... a sok ősanya van felháborodva, mert nem tudnak józanul gondolkodni.


Ez a típus az, akik...

áhh, mindegy, felesleges.

Szerintem is normális, hogy ha megteheted, akkor kérhesd.

Egyrészt kevesebbet kell szenvedned előtte/közben/utána (és nem a hegre gondolok), másrészt a gyereket sem teszed ki annak, hogy bármi komplikáció legyen közben, pl. nyakára tekeredik a zsinór, beszorul a szülőcsatornába, stb.

2013. ápr. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
67%
Nem érzitek hogy amit felrótok a másik "oldalnak" ti ugyanazt csináljátok? Leszóljátok, aki "simán" szül? Pont ez a baj hogy a "két oldal" nem tolerálja egymást, hanem mindkettőben vannak ilyen emberek akik csak egyedül a saját útjukat elképzelésüket tartják üdvözítőnek és a másik elképzelésében csak a legszélsőségesebb és negatív eseteket sorolgatják (szétszakadás meg oxigénhiányos állapot)...
2013. ápr. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
37%
én nem szólom le. Sőt, én szinte még sosem olvastam, hogy a császáros anyukák leszólnák a másik "tábort". Inkább fordítva, ők kapják meg, hogy nem is szültem, mert a császár nem szülés
2013. ápr. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
59%
?? de itt is épp az történt...leszólás hogy nem elég fontos a gyerekük egészsége hiszen kockáztatják hogy rátekeredik a zsinór stb. meg csak irigykednek mert nekik szétszakad mindenük. Szerintem ez nem nagyon tekinthető pozitiv és megértő véleménynek.
2013. ápr. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!