Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 1 éves és havonta két havonta...

1 éves és havonta két havonta beteg. Mivel erősíthetném az immunrendszerét?

Figyelt kérdés
a fiam ahogy kigyógyul a megfázásból-náthából 1-2 hét és ujra beteg lesz.mivel tehetném ellenállóbbá a szervezetét?sajnos tápszeres és gondolom ezért nincs olyan védekezőképessége.

2013. ápr. 25. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Az orvos mit javasol?
2013. ápr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az, hogy tápszeres, nem jelent semmit.

Az én fiam is tápszeres volt, de nem mondhatnám betegesnek egyáltalán. Idén télen egyszer volt egy 1 hétig tartó vírusos náthája.

Ami nálunk bevált, hogy mi a megelőzésre fektetünk nagy hangsúlyt. Szeptembertől kezdem neki adni most már 2. éve a Cebion multivitamint, amikor bármelyikünk beteg, akkor ahogy lehet, úgy figyelünk mindenre. És ilyen-olyan járványok idején, ha nem feltétlenül muszáj, nem viszem közösségbe. Ha valami elintéznivalóm van, akkor nagymamára bízom, így nem érintkezik beteg emberekkel. Nyilván ez majd az óvodánál elkerülhetetlen lesz, de addig működőképes a dolog.:)

Ha valaki beteg a rokonságból, akkor hanyagoljuk a látogatást.

Nálunk ezek váltak be.

2013. ápr. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tápszernek ehhez semmi köze mind 2 fiam tápszeres(volt)a kicsi 1 éves 2 hónapot szopott 1szer volt náthás a nagy 3 lesz 4-5ször volt beteg.A megelőzés fontos és nem feltétlen vitamin soha nem öltöztetem pörén őket és a nagynál is még betartom a plusz egy rétegel több ruha mint rajtam (szabályt).Ja és a nagyot csak láz esetén vittem dokihoz úgy 2szer itthon szoktam ki kúrálni mézes citromos teával....
2013. ápr. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom 10. hónapos kora óta tápszeres, most 2 és fél éves és összesen 3x volt beteg. Én sok gyümölcsöt adok neki, Cebion cseppet (C-vitamin) és Eskimo kidset (ez jól erősíti sz immunrendszert és 1 éves kortól adható).
2013. ápr. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jár bölcsibe? Ha igen, akkor azt mondom, hogy sajnos ez normális, és ezen át kell esni. Ha nem, és otthon van mindig, akkor viszont furcsállom. Kitől kapja el?
2013. ápr. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
cebion csepp vagy Marslakócskák Multivitamin.az én fiam is ezzt kapja teljesen jó
2013. ápr. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a tápszertől függ: ha pl immunerősitőst adsz neki, az hasznos lehet. (Milumil Immunoforte ilyen)

+ én Robokid multivitamin szirupot adok a lányomnak.

2013. máj. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!