Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Budapesten keresek nő szülész-...

Budapesten keresek nő szülész-nőgyógyászt magánrendeléssel, kit tudsz javasolni?

Figyelt kérdés
Várom és köszönöm a javaslatokat
2013. ápr. 29. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Dr. Szigeti Katalin. A Dunamed rendelőben rendel, és a Szent Imre kórházban dolgozik.
2013. ápr. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az ÁEK-ben vezet le szüléseket igaz?Fiatalabb,idősebb?Természetes,gátvédelemes szülés párti?
2013. ápr. 29. 15:20
 3/7 anonim ***** válasza:

Fiatal, de már nem az ÁEK-ban van, hanem a Szent Imrében. Úgy tudom, természetes szülés párti. Én is arra készültem, de végül (és így utólag belegondolva, szerencsére!) sürgősségi császár lett. Én minden tekintetben nagyon elégedett voltam vele, nagyon lelkiismeretes orvos.

Amúgy a kórház is elég jó. Van alternatív szülőszoba is, káddal, stb. Ha van rá igény (és szabad hely), szülés után egyágyas szobát is lehet kérni.

2013. ápr. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:)

A Szent Imre közel is lenne:)

Kérek hozzá időpontot:)

2013. ápr. 29. 17:06
 5/7 anonim ***** válasza:

Dr Pánczél Zita! Ő a SOTE II.-n dolgozik, és a XIV. kerületben van magánrendelése ( [link] ).

Én most szültem nála nemrég, és nagyon nagyon meg vagyok vele elégedve. Fiatal, de nagyon lelkiismeretes, jó doktornő!!!

2013. ápr. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Dr Szőnyi György a világ leglelkiismeretesebb legalaposabb legjobb fej dokija :) G1 intézet
2013. ápr. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
dr Gozár Tamást.Nagyon jó doki és jófej.
2013. máj. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!