Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Információt szeretnék kérni...

Információt szeretnék kérni dr. Boros Edina szülész-nőgyógyászról. Terhesgondozás, szülés, császármetszés tapasztalatok, vélemények érdekelnének. Milyen árakkal dolgozik a doktornő?

Figyelt kérdés

#Dr.Boros
2013. márc. 19. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Az első gyerekemet nála szültem. 8 ezer egy vizsgálat 4 hetente, ha a ctg-t is a rendelőben szeretnéd (Mammut mellett), akkor az 2000 Ft. Kedves, aranyos, jó szakember, figyelembe vett a szülési tervemet, nem nagyon avatkozott be a szülés menetébe, 80 ezret kért a végén. Bajcsy kórházban extrenista, bármikor hívhattam. Szóval szerintem teljesen jó. Most nem nála szülök, mert nem akarok kijárni a város másik végébe a Bajcsyba a vizsgálatokra.
2013. márc. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

2011-ben nála született a kisbabánk. Akkor még ugyanezek a tarifák voltak, bár azóta lehet, hogy emelte az árakat. Terhesgondozás során ultrahangos vizsgálatot nem végzett, mert nem olyan jó a készüléke. Amúgy minden alkalommal volt súlymérés, vérnyomás, vizelet vizsgálat is.

Amikor a 30. heti ultrahang eltérést mutatott a babánál, nem igazán tudott mit kezdeni vele, még engem kérdezett, hogy mit mondtak a kórházban. :( Az is utólag derült ki, hogy a babánk enyhén oxigénhiányos állapotban született, amit csak itthon vett észre a védőnő!

Kicsit úgy éreztem, ez a része nem az erőssége!

A szülés alatt szinte végig bent volt, segített mindenben, neki köszönhetően jó élményként maradt meg bennem a szülés.

Összességében, a saját részemről teljes mértékben elégedett voltam vele, a baba szempontjából viszont kevésbé! A Bajcsy szülészetéről már nem is beszélve, de ez más téma...

2013. márc. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, első vagyok. Én is 2011-ben szültem nála és az én babám is kicsit oxigénhiányos lett, de ez csak később derült ki, amikor elmaradt a mozgásfejlődésben. A mostani dokim minden alkalommal csinál uh-t sőt a genetikai uh-kat is ő csinálja a rendelőjében, ez nekem új és hihetetlenül kényelmes. Azt hittem az a normális, hogy néha megnézzük, ha könyörgök, hogy ugyanmár hagy lássam.
2013. márc. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Kedves Első válaszoló!

Remélem már nálatok is rendben van a babátok mozgása, nálunk a Dévényes kezelés csodát tett!

Megkérdezhetem, hogy kihez jársz a második babáddal? Valószínű, hogy én is másik orvost keresek...

Boldog, komplikációmentes szülést kívánok!

2013. ápr. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sajnos nekem sincs maradéktalanul jó tapasztalatom róla. Annak idején volt egy méhen kívűli terhességem, melyet nem ismert fel időben.
2016. febr. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!