Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Abortuszert (egeszsegugyi...

Abortuszert (egeszsegugyi okokbol), fogadott dokinak mennyit szokas adni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 2. 08:19
 1/6 gelazso ***** válasza:
9%
itt most korrupcióról vagy megveszetegetésröl van szó?
2013. máj. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amennyit akarsz.
2013. máj. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
amennyi az ab. díja. Pluszt nem adnék
2013. máj. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem adnék érte semennyit, ha fogadott orvosod van akkor csak annyit amennyit muszáj!
2013. máj. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is kellett egészségügyi méhkaparást csinálni. Akkor épp semennyi pénzem nem volt, és nem adtam a fogadott orvosomnak semennyit, de ha megint megyek, majd adok. Szoktam adni neki 5000 Ft-ot, néha nem adok, néha meg 10 000-t és soha sem mond semmit, szerényen elfogadja. Jobb, mintha szabadkozna. Szülés után 60 000 Ft-ot adtam.
2013. máj. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gyerekek én ezt sosem értettem. Egészségügyi ellátásért vagy kell fizetni, vagy nem. Úgyértem TB-t fizetünk, ha ezen kívül van díja valaminek akkor van, ha nincs akkor nincs.

Ilyen eldöntendő dolgokat hogy, "hát mennyit adjak MÉG neki?" ... akár szülés után vagy akármi.. nagyon hülye szokás ez.

Semennyit. Miért kéne?

2013. máj. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!