Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jövő hétre vagyok kiírva...

Jövő hétre vagyok kiírva Szentesen fogok szülni, de nincs fogadott orvosom?

Figyelt kérdés
Mire számíthatok? nem lesznek nagyon nem túl kedvesek a dokik, hogy jól is fogalmazzak....
2013. ápr. 29. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én tavaly januárban szültem Szentesen. Az én orvosom Dr. Szendrei volt. Az egyik szobatársamnak nem volt orvosa,de nem voltak vele bunkók emiatt. Annyi hátránya volt, hogy nála kicsit tovább hagyták menni a dolgokat a természet rendje szerint, tovább vajúdott, mert később adtak neki oxit. Persze lehet, hogy ha lett volna orvosa, akkor az is így tett volna.

Az egyik szülésznő mondta, hogy küzd az osztály a fennmaradásért a környékbeli kórházakkal szemben. Emiatt se engedhetik meg, hogy bárkivel is bunkózzanak.

A szülésznők nagyon rendesek, nagyon sokat segítenek, az orvosok is jó fejek.

Akiktől viszont semmi kedvességet ne várj, azok a csecsemősök, és a gyerekorvos. Na, ők aztán igazán bunkók, nulla segítőkészséggel.

Ha bármi kérdésed lesz szülés után, inkább keresd meg a kórházi védőnőt, ő egy rendkívül kedves, okos, segítőkész hölgy.

Ha bármire kíváncsi vagy esetleg, írj nyugodtan, akár priviben is.

Könnyű szülést, és jó babázást kívánok Neked!

2013. máj. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Igaz nekem már 4 éves a kisfiam, és fogadott orvosom volt. De volt akinek nem volt, és rendesek voltak vele. Amit az első is írt, kicsit hagynak tovább szenvedni, de ennyi. Ezt a beszélgetésekből tudom, rá várnak a dolgokra. De ha kell azét időben cselekednek.

A csecsemősökről nekem is az a véleményem mint az elsőnek, tisztelet a kivételnek, akik akkor voltak. 1-2 normális volt. DE volt akibe legszívesebben belerúgtam volna, annyira bunkó volt. A gyerekorvossal nekem nem volt bajom, aranyos volt.

2013. máj. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:-) megnyugodtam kicsit
2013. máj. 2. 10:03
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem sem volt fogadottam, Szendrey doktornál szültem és nagyon megvoltunk elégedve vele, a szülésznők is okésak,de ahogy az előttem írták a csecsemősök nagyon bunkók és semmiben nem segítenek, én nem tudtam szoptatni a babám és senki nem segített és végül nem is sikerült "megtanulni" a technikát úgyhogy fejtem neki a tejet, reggel szültem a szobatársammal majdnem egyszerre és délelőtt egyszerre hozták ki a két babát, bejött a csecsemős belökte a két kocsit és kiment, azt nem tudtuk hirtelen mit kell csinálni velük...
2013. máj. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyenek voltak végül?
2013. jún. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendesek. :) a csecsemősők nagy gyökerek...
2014. nov. 25. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!