Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Radnai Katalin jó orvos?...

Dr. Radnai Katalin jó orvos? Kit javasoltok az István kórházban?

Figyelt kérdés

Róla hallottam jókat,esetleg ismeri valaki?

Van magánrendelése?


2013. máj. 3. 14:51
 1/2 anonim ***** válasza:

szia, bocsi én a kit javasoltokra válaszolnék :)

nekem 2x is Dr. Koiss Róbert volt a választott dokim! nagyon megvoltam elégedve vele. Normális, nyugodt,és bármi hülye kérdésed van válaszol.

2013. máj. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Voltam a doktornőnél,részletesen leírom a tapasztalataimat:


Időpontegyeztetés:061-3204268-as számon,Váci út 16 szám alatt rendel csütörtökönként.Érdemes 1-2 héttel előbb időpontot kérni.

A rendelő 2 percre van gyalog a Nyugatitól,tiszta,kulturált,légkondis,de elég szűkös,az asszisztensek kedvesek.

A rendelés elejére kaptam időpontot,szinte percre pontosan szólítottak.

Bemutatkozás,kikérdezett mindenről,majd vizsgálat.Nem sietett,lelkiismeretesnek tűnt:)Uh közben pár pillanatig kicsit rám hozta a frászt(megkérdezte,hogy mit gondolok mi a problémám,mondtam,hogy remélem baba,és visszakérdezett,hogy gondolja,majd pár másodperc csend.Ami ott a vizsgálószéken óráknak tűnt,de nagyon aggódtam,így lehet ez kicsit túl reagáltam:)Utána mindent elmondott,megkérdezte,hogy van e kérdésem stb.


Ami kicsit zavart,hogy szűkös a rendelő,nincsen se öltöző/se paraván,így úgy kell levetkőzni,hogy egyik oldalon fél méterre a doktornő,másik oldalon az asszisztens(bár ő is kedves volt,én azt sem igazán kedvelem,ha vizsgálat alatt az asszisztensek ott vannak).

10 e ft-ot fizettem,nyugtát kaptam.

Összességében abszolút szimpatikus,jókedvű doktornő,nem siet,nem sürget,van ideje az emberre,így azt hiszem hozzá fogok járni.

Akinek van kérdése,nyugodtan írjon!

2013. jún. 20. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!