Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni 6 hetes kontrollr...

Szülés utáni 6 hetes kontrollra el szokták vinni a babát is?

Figyelt kérdés
2009. szept. 28. 17:10
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Én még nem hallottam senkitől hogy elvitte volna. Ez egy nőgyógyászati vizsgálat lesz, a babának ehhez semmi köze.
2009. szept. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Csak az viszi a babát, aki nem tudja annyi időre rábízni másra. A legjobb kísérővel menni és vinni a kicsit is, hogy meg lehessen etetni, ha hosszadalmas a várakozás.

De a vizsgálat valóban CSAK nőgyógyászati, csak Téged néznek, ahogy az első írta nem túl kedvesen :P

2009. szept. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem értem mi a baj azzal amit írtam. Válaszoltam a kérdésre, mindenféle rosszindulat nélkül...... Kellett volna egy mosoly a végére, hogy kedvesebbnek tűnjek:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
2009. szept. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Nem kell vinni, de lehet.

Én aznap vittem a gyereket is kontrollra, úgyhogy utána bementem a dokihoz. Addig anyósom kint maradt a gyerekkel.

Egyrészt a doki is megnézte a babócát, ha már nála született, másrészt mivel látta, hogy gyerekkel vagyok azonnal előre vett és 5 perc múlva már ott sem voltam.

Szóval a lányomnak hála gyorsan végeztem :-)))

2009. szept. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
Én bizony elvittem megmutatni!! És nem én voltam az első anyuka, aki az én dokimnál szült, és ugyanigy tett. :) Addig apja vigyázott rá :) De amúgy meg az asszisztens vigyázott volna rá, ha apa nem tud jönni.
2009. szept. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A mosoly sokat számít, egyeske :)))))))))))))))))))
2009. szept. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én vittem, bár a mamával kint várt a kocsiban, mert aludt. A doki kedvesen rákérdezett, hogy hol a baba? De megvizsgálni persze nem akarta, lehet csak kiváncsi volt.

A szülész dokim a kórházban minden nap bejött, és megnézte a lányt is, megdícsérte, jól esett:-)

2009. szept. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem szokták elvinni, csak ha nincs kire bízni a picit.

Én szerencsére meg tudtam oldani, hogy addig a nagymama vigyázott rá. Szerintem ha megoldható, inkább maradjon otthon a baba.

2009. szept. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én elvittem, mert nem hagyhattam itthon egyedül. Eljött velem aztán rákszűrésre is, mikor 6 hónapos volt. Mindenhova velem jön, mert nem tudom senkire rábízni. Mindenhol örülnek neki, a babákat mindenki szereti :)
2009. szept. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én orvosom azon is meglepődött, hogy varratszedésre nem vittem. Azt mondta, hogy szokták hozni, mert nem tudják megoldani a felügyeletet. Aki meg tudja oldani, az babóca nélkül megy
2009. okt. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!