Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után a menszesz mennyi...

Szülés után a menszesz mennyi idére jött meg?

Figyelt kérdés
Nekem kb 2 hónapra rá,de nagyon durva :szédelgös a fejem ,fáj ,rossz közérzet,hányinger előtte stbRá egy hónapra rendesen 28 napra megjött másodszorra is ,de most meg késik már négy napot,és nagyon félek ,hogy nehogy baba legyen a dolgoban .Irtó szarul vagyok ,ugyanolyan szédelgősség ,hányinger .Normális ez?Védekeztünk ,nem értem?(óvszerrel)
2013. máj. 6. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem 6 hétre megjött, és az első 3-4 hónap kész dili volt...nem állt be pontosan, és háromszor erősebb volt mint szülés előtt, nem beszélve arról, hogy nekem is fájt mindenem olyankor (ami előtte soha nem volt).

Kellett az a negyed év mire normalizálódott a helyzet! S mondjuk azóta is sokkal erősebb mint régen...

Ha nagyon rossz, keress fel egy nőgyógyászt, de lehetséges, hogy a szervezetnek még regenerálódásra van szüksége a 9 hónap után!

2013. máj. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
4 hónap után
2013. máj. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!