Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miután megszületett a baba,...

Miután megszületett a baba, hol van a pici amig az anya pihen? Mikor szokták megmutatni a családnak? Az apa viszi ki vagy az anya miután pihent kicsit?

Figyelt kérdés
2013. máj. 6. 21:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kh függő.
2013. máj. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb kroházban nem lehet kivinni, csak üvegen kerresztül nézhetik meg a rokonok. A baba barát korházakban veled lehet a baba akár mindig de bármikor leadhatod a nővéreknek ha pihenni akarsz.
2013. máj. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Változó. Kolléganőmnek a kórteremben volt végig a babája, és mikor pihenni akart, akkor sem vitték el. Sógornőm nyugodtan beadhatta a csecsemősöknek, elvitték külön a többi babához, figyeltek rá. (Külön kis őrzött szoba, ahol a babákat egy-egy ágyba fektették, és ott felügyelte őket a nővérke. Én is csak úgy láttam, mikor belestem.)

Én a budapesti Margit kórházban fogok szülni, ott állítólag elviszik szintén a nővérkék, ha kéri az anyuka.

2013. máj. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én megszültem apás szülés volt.Apuka odahozta hozzám utána kivitte megmutatta megfoghatták a rokonok fényképek készültek(este szültem).Aztán elvitték.
2013. máj. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nálunk tv keresztül láthatták a rokonok.
2013. máj. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
István kórház- bababarát kórház. 2x szültem ott. A menet a következő: megszülsz, majd a kicsit ha minden okés első ránézésre egyből a melledre-mellkasodra teszik ! utána egy rövid ideig hagyák hogy ott legyen, majd elviszik lemosdatni- apuka mehet nézni és hát ő adja oda a ruhákat is! téged addig összevarrnak ha kell, meg rendbetesznek, lemosdatnak, stb. Baba addig apukával van :) majd a szülésznő leviszi őt a csecsemőosztályra, amig neked találnak helyet... a csecsemősök is megnézik a babát - apuka ott lehet végig! kapsz helyet majd elmész a csecsemőosztályra és elhozhatod a babát! egész végig veled lehet!! ha baj van akkor leadhatod... bár szerintem annyira jó hogy ott van végig! A család megnézheti egyből a picit és itt ami jó és nem jó is egyben bárki bejöhet a szobába nem üvegajtón keresztül kell mutogatni!
2013. máj. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ki lehetett vinni. Sőt, mondták is Apának, hogy amíg engem rendbe tesznek, vigye ki megmutatni a babát. Előtte elkísérte a babát mérni, letisztogatni, felöltöztetni. Aztán visszahozta, megkaptam én. Fogtam kézben, aztán betettük a gurulós kisszekérbe, mert túl sok erőm nem volt tartani. Mikor áttoltak a gyermekágyra, előtte a kezembe nyomták.
2013. máj. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy én vagyok izé, de szeretném én megmutatni a családnak, látni az arcukat, hogy örülnek, természetesen a párommal együtt. Ez általában megoldható?
2013. máj. 7. 15:23
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem,hogy lesz kedved mászkálni szülés után közvetlen.Ki leszel merülve...
2013. máj. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk úgy volt, hogy írtam már ugye fent, hogy apa kivitte megmutatni, aztán mikor engem toltak át a gyermekágyra, megkaptam, útba ejtettük a kerekesszékkel ismét a családot, és begyűjthettük újra a dícséreteket. Szerintem sem lesz kedved szülés után mászkálni, örül az ember, ha fel tud állni pisilni, meg meg tudja tartani a gyerkőcöt kézben. Szülőszobára meg nem mehetnek be a rokonok.
2013. máj. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!