Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Szülés

A kérdés

Megtörténhet, hogy fájdalom, fájás nélkül születik meg a baba? Esetleg éjjel, hogy az anya nem veszi észre?

2013. ápr. 23. 20:28  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3
nem :-D

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/24Időpont 2013. ápr. 23. 20:29 Privát üzenet
Esetleg a medvéknél :). Bocsánat, de nem tudtam kihagyni :)

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/24Időpont 2013. ápr. 23. 20:31 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A medvéknél? :)

# 3/24Időpont 2013. ápr. 23. 20:32 Privát üzenet
Faff0529 nevű felhasználó válasza:

:D nagyobb összegben mernék rá fogadni,h ilyen nincsen. még egy "Zs" kategóriás vígjátékban sem, de szép próbálkozás :)

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/24Időpont 2013. ápr. 23. 20:40 Privát üzenet
Nem ez teljesen kizárt. Gondolom első baba ilyenkor az embernek minden az eszébe jut. De ilyesmi biztosan nem fordulhat elő.

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/24Időpont 2013. ápr. 23. 20:44 Privát üzenet
na, viccet félretéve! Kismama vagy, és attól félsz, hogy nem fogod észrevenni, amikor "itt az idő" ? Ne aggódj, a fájásoktól nem fogsz tudni aludni, és észre fogod venni azokat az igazi fájásokat! Az fáj! 1. voltam

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/24Időpont 2013. ápr. 23. 20:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

harmadik baba és a méhszájam 3111 volt pénteken.

# 7/24Időpont 2013. ápr. 23. 20:48 Privát üzenet

Igen, álmomban valahogy így volt, de aztán felébredtem és baromira fájt. :)

Elképzelni sem tudom, hogy mindez fájdalommentesen és észrevétlenül történjen. Ha könnyen és gyorsan szülsz, akkor is észre fogod venni...

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/24Időpont 2013. ápr. 23. 20:49 Privát üzenet
ilyen nem létezik. Én több olyat ismerek akinek a 3. volt a legnehezebb szülése. Egyik rokonom is aki igy járt mondta hogyha ez lett volna az első akkor nem szül többet az tuti, pedig semmi gond nem volt csak nagyon fájt.....

A válasz 39%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/24Időpont 2013. ápr. 23. 20:50 Privát üzenet
Az egyik barátnőm egy olyan nő mellett szült, aki ezt nem vette észre. Van ilyen , létezik.

A válasz 35%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/24Időpont 2013. ápr. 23. 20:51 Privát üzenet
1 2 3

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tegnap éjjel fél 2 óta erős alhasi görcseim vannak, szülök ma éjjel?
19 hetesen alhasi nyilalo fájdalom, éjjel tobbszor is? Pár másodpercig tar aztán annyi. Lehet valami gond? Vagy csak nol a méhem intenzíven?
Pár hetes kismama vagyok! Egész éjjel és most is olyan fura fájdalmam van. Mintha a hüvelyembe belenyilalna a fájdalom. Mitöl lehet?
Éjjel amikor fordultam egy éles fájdalom hasitott a jobb oldalon a mellem alatt kb 1 tenyérnyi helyen, eléggé fájt, de csillapodott, viszont enyhén most is érzem, mitől lehetett?
Elmúlt az ovus fájdalom tegnap éjjel, de ma reggel még mindig stagnál a hőm. Elmaradt a tüszőrepedés?
38+2hetes kismama vagyok, mi ez a késszúrkálás szerű fájdalom az alhasamban? Az éjjel alig tudtam tőle aludni.

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Szülés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!