Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt olyan kismama akinek...

Volt olyan kismama akinek élmény volt a szülés és akár másnap ujra szült volna?

Figyelt kérdés

nekem olyan letta szülés ahogy azt szerettem volna


elsö szülésem na az nem: 1 hét túlhordás kétnaponta oxitocin de azt leszámítva 3.5 óra alatt megszültem Edával


Második itthon pontba 2kor elfolyt a magzatvizem be a kórházba két és fél óra alatt meglett a lányom mindenféle fájdalom csillapito nélkül és rá másnapra ugy járkáltam fel alá mimtha nem is szültem volna szeretnék még egy gyermeket


2013. máj. 9. 12:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ugyan mindkétszer császárral szültem, de olyan csodálatos élmény volt, hogy minden nap újraélem :-)
2013. máj. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Jelen!:)

Már a szülőszobán mondtam is a dokimnak,hogy akár holnap újra szülnék.

Első baba,6 óra alatt meglett.Kaptam EDA-t,és semmi fájdalmat se éreztem.Csodaszép élmény maradt,bármikor újra szülnék.Tervezünk is még kettőt. :)

2013. máj. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Húh, hát nekem nagyon nem. Egy gyerekem van, de a fájdalomtól, hogy újra átéljem, rettegek. Szerintem már kórosan is, de valamit kéne ezzel a félelemmel csinálnom, mert szeretnék még gyereket. Jó neked, hogy egy nap múlva is fel tudod így fogni, nekem több év után se megy. De elismerem, hogy az én esetem a kevésbé normális,remélem, hogy ez még változik majd jó irányba
2013. máj. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
3. vagyok: Az EDA nekem is ott van lehetőségnek, de arról is olyan rosszakat hallok. Hogy nem hatott, meg, hogy rossz irányba befolyásolta a szülés menetét, meg hasonlók. Ezért attól is félek.
2013. máj. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Nekem mindkét szülésem olyan volt hogy már másnap szerettem volna újra átélni az egészet. Pedig minden fájdalomcsillapító eszköz és módszer nélkül "hagyományosan" szülőágyon szültem. a lányomnál 9 órás vajúdás, fiamnál 2 óra kőkemény vajúdás után mikor a kezembe nyomták mindkét gyereknél csak sírtam és csodáltam hogy milyen szépek. És semmmit nem cserélnék el erre az élményre! Fiam azért egy kicsit jobban megviselt mert nagyobb baba volt, de másnap már semmi bajom nem volt. Lányomnál szintúgy, a gátvarrást sem éreztem :)
2013. máj. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18%
én is csatlakozom! bármikor újra szülnék. de a varrást soha többé!!! inkább hagyják úgy.
2013. máj. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

Enis! Elsolanyom az elso fajadtol 1ora 14perc alatt meglett,masodik kislanyom az elso fajastol 25perc alatt! Mondta is a szulesznom hogy nekem minden evben szulnom kene;)))

Hat ha ezen mulna siman!!!!;)))

Csak azok a franya anyagiak...meg a megkopott idegrendszer;)))

2013. máj. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%

Nekem. Lányom 3 és fél óra alatt meglett, az első derékfájástól számolva. Kisfiammal váratlanul elfolyt a magzatvíz, és másfél óra múlva lett meg, ekkor mondtam a férjemnek, hogy másnap megint szülnék szívem szerint,ez másfél év múlva terven kívül összejött, ikreimmel elfolyt a magzatvíz, és 45 perc múlva megszülettek, itt is alig értünk be a kórházba.


Igazából szülnék szívesen, de babázni már nem akarok.

2013. máj. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is 3gyors, könnyű, alig fájós szülésem volt. Nagyon szép emlék, nem volt hozzá fogható örömérzetem mint akkor, de már nem vágyok rá, már arra vágyok teljes szívemből, hogy egészségben szeretetben fel tudjam őket nevelni a féjremmel együtt természetesen.

És ha a kisbabatémára gondolok a szüléssel nem volt bajom, de kismama sem lennék már újra, pedig problémamentes volt a terhesség mindháromszor- de nagyon megerőltetőnek éreztem már, és már úgy igazán a babázás sem hiányzik.

De a szülés... az egy isteni ajándék egy nőnek, úgy gondolom és nagyon nagyon hálás vagyok érte hogy átélhettem háromszor is. :))

2013. máj. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

En 2 napja szultem, ugyhogy eleg friss elmenyekrol tudok beszamolni. Soha nem eltem meg at ehhez hasonlo fajdalmat, uvoltottem es mar konyorogtem a csaszarert. Nem volt konnyu a szulesem, kb 6-8 ora volt a kemeny resz, 4.14 kg babam szuletett. Meg most is fajdogal a gatsebem, nehez felkelni es pattogni a kislanyom korul. Es ugyan meg csak 2 napja ismerkedem az anyasag erzesevel, maris barmit megtennek a kislanyomert. Pedig eddig nevettem a mar-mar giccsesen szereto anyukakon, most megis ugyanazokat a giccses dolgokat csinalom en is. :))


Szoval meg minden atelt fajdalom bennem van, elegge emlekszem a tortentekre, de ennek ellenere meg egyszer ugyanigy vegigcsinalnam. :)

2013. máj. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!