Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülhetek siman nyiltzugu...

Szülhetek siman nyiltzugu zöldhályoggal mindkét szememen vagy csaszar?

Figyelt kérdés
2013. máj. 13. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
császár
2013. máj. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2013. máj. 13. 15:54
 3/6 A kérdező kommentje:
valakit ismersz vagy olvastál róla ? akinek ez a problémája
2013. máj. 13. 16:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Császár. Emiatt volt nekem is.
2013. máj. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
olvastam róla. úgy tudom, h semmilyen hályoggal nem engedik a kismamát spontén szülni, mert amikor a babát nyomod és erőlködsz, akkor a szemedben is nagy a nyomás, szélsőséges esetben akár meg is vakulhat az édesanya. már kismama vagy? mert akkor az orvosnak is tudnia kell róla és neki is mondani kellene, h mit és hogyan befolyásol mindez. bár be kell valljam, h én a te helyzetedben akkor sem szülnék hvelyi úton, ha az orvos rábólintana. keresnék olyat, akivel lehet császár....
2013. máj. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen 8 hetes londonba élek de sajnos orvost még nem láttam. 2 hete jelentkeztem a háziorvosnál mivel ö adja a beutalot a nögyogyászatra azt mondta levélbe küldik az idöpontot de semmi idáig.
2013. máj. 13. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!