Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülhetek-e a férjem barátjánál?

Szülhetek-e a férjem barátjánál?

Figyelt kérdés
Mennyivel jobb, mint egy idegennél?

2013. márc. 2. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Èn semmi esetre sem szülnék nála.

Férjem egyik legjobb barátja és sógorom is orvos. Egyik gyerek másik általános orvos. De szülni nem szülnék egyiknél sem, mert nem is tudodm elképzelni, hogy pl össze ülünk grillezni és miröl is beszéljünk az én vaginámról?


Nekem sógorom barátom is egyben, vagy is olyan közeli a kapcsolat mintha mi is testvérek lennénk. gyerek összes dolga miatt felhívom megbeszéljük. (messze lakik így nem hozzá járunk) de szülésre sem jöhetett volna be.

De szerintem értelmes ember nem vállal el ilyet.

2013. márc. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem meg nem gáz. Nekem a legjobb barátnőm szülész és simán leveszi a rákszűrésem. Ha össze is ülünk, akkor sem a "vaginámról" beszélgetünk, sztem eszébe sem jut. Akik ezzel foglalkoznak, nem szofisztikálják agyon a dolgot. Egy nap alatt látnak egy csomót. Ha jó doki és megbízol benne, én simán mennék a helyedben.

Persze, ha kényelmetlenül éreznéd magad, válassz mást.

2013. márc. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ha én belegondolok, hogy a férjem barátja .. nem tudom...vegyes érzések kavarognak bennem, de neked kell eldöntened, van e olyan a viszonyotok! :)
2013. márc. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én nem tudnék,szégyenlősebb vagyok annál...

Nem tudnék utána olyan lenni mint előtte,tudván hogy látta már a ....,amit egyébként nem látna,ha nem lenne orvos.

2013. márc. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én is kényelmetlennek érezném...szóval én nem szülnék nála.
2013. márc. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kösz a lepontot!
2013. márc. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!