Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » SOTE II-re kell bevinni...

SOTE II-re kell bevinni szüléshez hálóinget, vagy adnak kórházit? Az apának adnak ruhát, vagy nekünk kell készülni "kispapa csomaggal"?

Figyelt kérdés

2013. máj. 14. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Magadnak kell hálóing,apának adnak.
2013. máj. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Így van. Saját hálóing, apának adnak. Mikor szülsz? 39+4hkm
2013. máj. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 byby5 ***** válasza:

Ha apának visztek be akkor abban lehet és nem kell felvennie azt a műtős ruhát.Szerintem kényelmesebb is ha a sajátjában van!A kismamáknak kell hálóing a szülőszobára a többi motyót apa ráér bevinni másnap!Mikorra vagy kiírva??

36+3 kismama

2013. máj. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Június 27-re vagyok kiírva, most kezdtem el összeszedni a kórházba való cuccokat. Reméltem, hogy megúszom a hálóing témát, de ezek szerint kénytelen vagyok szerezni egyet.

2013. máj. 14. 19:33
 5/7 byby5 ***** válasza:
ne csak egyet szerezz be! egy kell a szülőszobára ék kb 2 kell még a korházi napokra!
2013. máj. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Apának adnak ruhát. Neked kell vinni hálóinget. Én egy kínai üzletben vettem elől gombosat, vékony pántosat, mert augusztusban szültem és nagyon meleg volt a szobákban. És még jól is néz ki.
2013. máj. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. máj. 23. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!