Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Erdemes a korhazi bentletre...

Erdemes a korhazi bentletre szopiparnat bevinni? Vitt be valaki magaval?

Figyelt kérdés
2012. nov. 24. 21:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én vettem, de nem tudtam használni.

Szerintem felesleges.

Egy sima mezei párna bőven megfelelt nekem erre a célra. Kényelmesebb is volt mind a kettőnknek.

Csak ülve tudtam szoptatni, sehogy máshogy nem ment sajnos.

2012. nov. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én nem vittem, de a szobatársam hozott, mondjuk ő már rutinos anyuka volt.


Nekem is volt egyébként, de én azzal ülve szoptattam, nem tudom, lehet-e máshogy is, de minden esetre a gátmetszés után eszembe se jutott volna üldögélni, fekve szoptattam a kórházban, ahogy sokan!

Itthon már használtam egy darabig, de aztán csak a fekve szoptatásnál kötöttünk ki, valószínű az éjszakai szopik miatt, egyszerűen nem bírtam ülni, majd' elaludtam, és nem lett volna szerencsés ölben a babámmal.

Szóval én nem vinnék...

2012. nov. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszaitokat :) Mar a kertek alatt a szules :) es hat azt tudom h pocakosan az alvasnal nagy szolgalatot tesz egy ilyen parna...szoptatast meg probaltam :) de akkor nem viszem be majd itthon kiprobaljuk h hasznalhato e :) korhazban meg megoldom ugy ahogy mindkettonknek jo lesz
2012. nov. 24. 21:38
 4/12 anonim ***** válasza:
Most, hogy így belegondolok szívesen beleültem volna a közepébe a gátsebemmel szoptatni...
2012. nov. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 gabszem ***** válasza:
Vittem, de felesleges volt.
2012. nov. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Tenyleg jo otlet a beleules.... :) de bizom benne h nem lesz szukseg gatmetszesre.

Nagyon szepen koszonom a valaszokat :)

2012. nov. 24. 23:19
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem olyan vacak ágyam volt, hogy a szopipárnán aludtam. Négy hétig, a koraszülött osztályon. Én lehet, hogy nem vinném első körben, hanem ha kell bevitetném.
2012. nov. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Bindannyian bízunk benne :), én a kinyomásnál üvöltöttem, hogy vágják már el!! Pedig csináltam gátmasszázst, homeopátiát, minden nyavalyatörést. Hát nem lettem gumivá... Szerintem is utólag vitesd be ha kell. Szoptatni pedig fekve.
2012. nov. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én nem viszem be. Úgy két hónapig használtam, aztán a zippzárja olyan sebesedést okozott, hogy azóta elő se vettük az ágyneműtartóból. Majd a picilánynak előveszem, h pár pillanatra ráfektessem, ha éppen szükséges.
2012. nov. 25. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem jól jött volna, mert a császár miatt csak üéve tudtam szoptatni és még aludni is. Lehet, hogy jobban aludtam volna, ha a hasam rá tudom tenni párnára.
2012. nov. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!