Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki erzestelenitesel szult...

Aki erzestelenitesel szult mit erzett? Egyaltalan semmit? Vagy akkor is faj? Ha igen mennyire? Valaki leirna nekem reszletesen? 29 hkm

Figyelt kérdés
2013. máj. 15. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Én EDA-val szültem.Semmilyen fájdalmat sem éreztem.

Csak feszített ott lent a kitolásnál,de a vajúdás fájdalmait teljesen megszüntette.

2013. máj. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

jó volt míg tartott,igaz nekem a bal oldalamon nem hatott akármennyit is adagolt bele,így a jobb oldalam lezsibbadt,a bal oldalt alul egy ponton viszont éreztem minden fájást,.de még így is nagyon jó volt,szinte fitt voltam szülés után pedig este 19 kor kötötték be az EDÁT és hajnali 5 kor lett meg a baba,ha belegondolok érzéstelenítés nélkül nem tudom hogy bírtam volna ki a folyamatos szünet nélküli fájásokat,mert mikor kiment a hatása a naropinnak na akkor brutál fájásaim voltak de nagyon nagyon ,mikor beadta 1,5 órára megszüntek..

nagyon jó volt a hatása én csak ajánlani tudom,annak ellenére hogy azon az egy ponton nem hatott..

6 hónapos kisbaba anyukája

2013. máj. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
azt kihagytam viszont hogy a tényleges kitolás előtt már nem kaptam érzéstelenítést,hiszen éreznem kellett mikor kell nyomni.
2013. máj. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!