Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor érdemes már beszélni a...

Mikor érdemes már beszélni a nőgyógyászommal a szülésről? Egyáltalán hogyan lehet felhozni a témát?

Figyelt kérdés
Rengeteg kérdésem, és félelmem van a szüléssel kapcsolatban, de egyszerűen nem tudom, hogyan lehetne erről beszélni az orvossal anélkül, hogy hülyének nézzen vagy azt gondolja, hogy dirigálni akarok. Nagyon félek az egésztől, a nőgyógyászoktól, és nagyon gátlásos vagyok az orvosomnál is. Egyáltalán szokás erről beszélni, vagy majd úgyis alakul a szülőszobán?
2013. máj. 19. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp kérdezd meg amit szeretnél. De a védőnő is sok kérdésedre választ tud adni (legalábbis az enyémből kiindulva).
2013. máj. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Védőnőmmel próbáltam erről beszélni, vele talán könnyebb (gondoltam), de mindig azt hajtogatja, hogy nem olyan vészes a szülés, hamar meglesz, és utána úgyis mindent elfelejtek a baba miatti örömben. Semmi konkrétumot nem mond, csak ezt hajtogatja. Meg, hogy ne hallgassam meg mások rémtörténeteit, de hát már a szülés előtt is hallottam legalább 20 különféle rémes sztorit családtagoktól, rokonoktól, barátoktól, munkatársaktól stb.
2013. máj. 19. 14:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy? Mik a félelmeid? Hátha tudok segíteni. :D Jelenleg van egy 3 éves kisfiam és pont ma egy 14 hetes pocaklakó kislányom :D
2013. máj. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az orvos megvizsgál, utànna leülünk, beír a kiskönyve, s akkor mondom neki Hogy:

Lenne pár kérdésem!

S kérdezem hogy:

Ha az első császár volt, nem-e lehetne a második is az....

Ekkor elmagyarázza mi hogy megy...


Ne kell félni, csak fel kell tenni a kérdést!!!

2013. máj. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!