Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 3 hete szültem, ám a vérzésem...

3 hete szültem, ám a vérzésem élénk színű (azt mondták a kórházban, h kb.2 hét után barnás lesz, majd inkább csak fehér folyás, egyre kevesebb) és néha furcsa szaga is van. Az első naptól seml. Intimápolót haszn. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2013. máj. 20. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam, mint Te! Gyakorlatilag a 6 hetes vizsgálatig vérezgettem mindkét szülésem után, és én is kellemetlen szagúnak éreztem! A doki nem látott problémát, aztán elmúlt.
2013. máj. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
6 hétig normális a vérzés, ha utána is vérzel akkor szólj a dokinak, de ha vizsgál ugyis látni fogja.
2013. máj. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is 3 hete szültem. Nekem már barnás és elég a tisztasági. Viszont a fura szag megmaradt. Ja és pár napja még pirosas volt, pedig előtte már barnáztam. Szóval viccelődik velem a vérzés, hogy na most elmúlik, aztán mégse. Ne aggódj, egyelőre természetes ami van. Akkor kell aggódni, ha hirtelen nagyobb mennyiségű lenne és ezzel együtt élénk piros.
2013. máj. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!