Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » SOS? Természetes szülés után...

SOS? Természetes szülés után 4 héttel a világos sárgás barnás folyás? Gennyhez tudom hasonlítani a szinét! Semmim nem fáj!

Figyelt kérdés
2011. ápr. 24. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Így nem tudnám megmondani, de ha nem fáj semmi, az jó. 6 hétig amúgy normális a vérezgetés, folyás, stb...(gyermekágyi folyás). Én is össze-vissza vérezgettem, még a 6 hetes kontroll előtti napon is barnás folyásom volt. Azért ha aggaszt a dolog, inkább hívd fel a dokidat. Minden jót, 16 hónapos kisfiú anyukája.
2011. ápr. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Normális jelenség, ne aggódj. Vérzés lassan átalakul sárgás folyássá. majd ezt követően lesz csak normális a hüvelyi váladék.
2011. ápr. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem fáj, még lehet baj! Hívd fel az orvosod és kérdezzd meg tőle! Nekem sem fájt semmim, mégis egy jó kis fertőzést kaptam szüléskor a kórházba, amit 3 hónap alatt gyógyítottak ki belőlem!
2011. ápr. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen konzultálj a dokival én sajnos fél évig jártam a dokimhoz, mert olyan szintű folyásom volt. Fél év után végül magától beállt, úgyhogy ne aggódj, de beszélj a dokival.
2011. ápr. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!