Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen volt annak a szülése,...

Milyen volt annak a szülése, aki megfázva szült? (orrfolyás, orrdugulás, torokfájás. )

Figyelt kérdés
2009. okt. 3. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Volt mellettem egy kismama, köhögött, nem kapott levegőt, stb. Kérdeztem tőle, hogy szült így, azt mondta, a vajúdás kezdetén még zavarta a rendes levegővételben, aztán később már nem tudott ezzel foglalkozni.
2009. okt. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Két kislányom van,de pont a szülés elött 2 nappal lettem nagyon náthás mindegyiknél.Elég érdekes mert egész terhességem alatt semmi bajom nem volt,pont szülésre lettem beteg.Még nevettünk is mert a második babánk kiirás napja körül éreztem a náthát és mondtam,hogy lassan szülök,másnap valóban ugy is lett. Most várom a harmadikat:) Elég fura volt,hisz elszőr levegőt is alig kaptam aztán a kitolási időbe mintha elvágták volna,semmi bajom nem volt.Persze utánna kellemetlen volt mert mig az elsőnél vágtak a köhögéseim meg az orrfujásoknál nagyon feszült a varrat.Könnyü szülést kivánok!
2009. okt. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a szülésznő és a párom felváltva hozta az orrcseppet és a zsepkendőt. engem nagyon zavart, hogy nem kapok levegőt, de a végén már tényleg nem volt erőm vele foglalkozni :)
2009. okt. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, most már 3. napja benne vagyok, mintha egy kicsit jobb lenne, de nem akaom elkiabálni a dolgot. Már a 41. hétben járok, úgyhogy ezért foglalkoztat, remélem minden rendben lezs.
2009. okt. 4. 10:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Engem befektettek a kórházbe egy rossz lelet miatt, épp 1 hete küzdöttem egy felső légúti megbetegedéssel...és a hazaengedésem napján kiderült,h azonnali császáros leszek..csupa móka és kacagás volt utána felköhögni a slejmet...maga a császár is szar volt, de így?? Ugyhogy én azóta is egy hősnek tartom magam..:):)

2009. okt. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!