Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Orrdugulás, orrfolyás, köhögés...

Orrdugulás, orrfolyás, köhögés, hőemelkedés, torokfájás. Lehet H1N1?

Figyelt kérdés
Vagy csak hipochonderség?
2009. szept. 14. 07:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Megfázás. Ha tudsz, maradj otthon. Ha nem tudsz, szedj naponta 500 mg C vitamint és kíméld magad. Az influenza - ami bármelyik típus lehet, és elég csekély a halálozási aránya - magas lázzal, végtagfájdalommal és rendkívül rossz közérzettel, gyengeséggel jár.
2009. szept. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, itthon vagyok, nem mentem suliba. Szombat óta NeoCitrant iszok, + még vitamint szedek.
2009. szept. 14. 08:00
 3/10 A kérdező kommentje:
Most néztem, hogy Hajdú Péter is beteg. Ugyanaz a baja, mint nekem. És ő is hipochonder. Micsoda véletlen. x)
2009. szept. 14. 08:32
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hello!

Nekem is fáj a torkom, nagyon köhögök, el van dugulva az orrom és fáj a fejem szombat óta.

Én sem mentem ma suliba, nemsokára megyek az orvoshoz.

Javaslom, hogy szedj C vitamint, köptetőt, lándzsás útifű szirupot.

2009. szept. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez volt. Ha még sulis vagy, menj dokihoz, de egyébként javaslom, hogy szedj Neocitrant, egyél fokhagymát (kenyérrel, amennyi jólesik), mézes gyógyteát (kamilla, hársfa, borsmenta, bodza, keverék is lehet, külön is). Én is így voltam, leszámítva, hogy hőemelkedés (méréskor legalábbis) nem volt, 1 hét alatt meggyógyultam.
2009. szept. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok. Nem hinném, hogy H1N1, vagy valami komolyabb lenne, nyugodj meg!
2009. szept. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

nekemis ez volt, nátha, köhögés, stb. én nemmentem orvoshoz, nemszokásom.

4 nap alatt meggyógyultam, még kicsit köhögök.

c-vitmaint és aspirin+c-t szedtem

2009. szept. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszi a sok választ, mostmár jobban vagyok, már csak egy kis nátha, köhögök egy picit.

Szombat óta NeoCitranon és lándzsás utifű szirupon "élek", ez segített.

2009. szept. 15. 14:41
 9/10 anonim ***** válasza:

Bővebb információ:


a


ZeitGeist the Movie-ban, online ingyen nézhető:


[link]


(kb. a 36. perctől...)

2009. szept. 22. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi, már egészséges vagyok
2009. szept. 23. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!