Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi történik akkor, ha nem...

Mi történik akkor, ha nem járulok hozzá a terheléses oxitocinos vizsgálathoz?

Figyelt kérdés
Azt néztem a papíron,hogy az fogadott orvosnak is engedélyeznie kell a beavatkozást.

2013. máj. 22. 17:03
 1/10 anonim ***** válasza:

a baba érdekeit kell nézned először..

gondolom nem jókedvükből rendelték el ezt a vizsgálatot.

nekem is volt,.

2013. máj. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Azt gondolom, hogy azért mert napra pontosan nem születik meg a baba még nincs szükség erre. Nem azért rendelik el, mert gond lenne, hanem 40+1-nél már alapból csinálnák... :(

Ha a baba jól van, akkor az az érdeke, hogy ne zaklassuk nem? :)

2013. máj. 22. 20:07
 3/10 anonim ***** válasza:

kórház válogatja ezek szerint

terminus után csak amnioszkópia és NST van nálunk felváltva.

rossz eredmények után próbálkoznak ezzel a terheléssel,de valakinek még ez sem indítja be.

41 hét után 1 nappal inditották nekem mert nem akart előjönni az úrfi,reggel 7 kor szülőszoba ment az infúzió 2 órán át ami kevés fájást generált ezért beindították.

,méhszájérleléssel mert nekem az is kopp zárt volt,ezért kellett a terhelés is.de rendben volt minden,szép gondmentes szülés volt.


de belinkelem az én kérdésemet is ezzel kapcsolatban.

amúgy mindkét babámnál volt ilyen oxitocinos próba.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..

2013. máj. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy leírtad...

Végül hüvelyi szülésed volt?

2013. máj. 22. 20:20
 5/10 anonim ***** válasza:

persze,igen. amúgyis fejvégű volt a baba,csak kicsit nagy :)

3620 gramm és 51 cm,igazából én azt hittem a feje nagy és nehezen fér ki,de végül is ő maga volt nagyobb.

a feje csak 33 -as körfogatú volt,és kisfiú

második gyerkőc,kislányom kisebb volt majd fél kilóval.


de mindkettőt indítani kellett mert nem akartak kibújni és ezért kellett a próba!

2013. máj. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem járulsz hozzá, gondolom akkor nem csinálják. Mondjuk vannak orvosok, akik furán néznek rád, ha nem vállalsz valamit, tapasztaltam én is. Azt hiszem csak életmentő dolgot csinálnak beleegyezés nélkül és ez gondolom a baba életére is vonatkozik nem csak a tiédre.
2013. máj. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

Semmi. Ráírják a papírodra és kész.

De tudod az oxitocinos terheléses tesztnek pont az a lényege, hogy olyan baj is kiderüljön belőle, ami sima NST-ből nem derül ki. Ugyanis a méhlepény kapacitását nézik ilyenkor, hogy a terhelésre mennyire tud reagálni.

Mert mondjuk ha elöregszik a lepény, és a gyerek nem kap elég levegőt, az kissé kellemetlen...

De gondolom ha majd vmi baj lesz, akkor az orvos lesz a legnagyobb szemét.

2013. jún. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia nekem 2dik fiamal szept 1re voltam ki irva 2dikán be fektettek 2 naponta kaptam terheslést meg se kotyant nem reagáltam rá ez igy ment 13dikáig aznap szültem este meg indult ugy hogy azt hittem a vizem fojt el és tiszta vér voltam...


3dik gyermek vele már 30ra voltam ki irva 31 be kellett feküdnöm ott is terheltek de nem is izgatott már mert nem volt semmi töle ja a fiamat 4200grammal vágás varrat nélkül szültem a lányom 3740gramm 56cm volt 5dikén reggel meg inditotak..

2013. jún. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Te kapásból szülj otthon, sok szerencsét...
2013. jún. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Te pedig kedves utolsó a kérdésre válaszolj!

Csak közlöm Veled, hogy 2-án a karjaimban tarthattam a kislányomat és képzeld, kórházban szültem!!!

2013. jún. 8. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!