Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Debrecen Oti-ba kell időpont...

Debrecen Oti-ba kell időpont a terheléses vércukor vizsgálathoz?

Figyelt kérdés

Beutalóval megyek, mert vidéki vagyok, kell időpontot is kérni, vagy elég ha odamegyek egyik reggel? És az Oti-ban pontosan hol veszik le a vért? Emelet, stb.


Nagyon köszönöm, ha segít valaki.


2013. ápr. 3. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia.Nem kell időpont.7-től van vervetel legkesőbb kilencre oda kell erj. A 2-on van a nőgyogy. labor. Teát,ujságot vigyel :)
2013. ápr. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oda kell menni, ahol az Afp-t is csinálták?
2013. ápr. 3. 11:18
 3/7 anonim ***** válasza:
A cukrot nekem az elsőn nézték a "sima" laborba
2013. ápr. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen ahol az AFP-t csinálták oda. Minden terhességgel kapcsolatos vérvizsgálatot ott csinálnak az otiba.
2013. ápr. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha a beutalód megvan, akkor minden megvan hozzá. Ugyanott csinálják, ahol a vérvételeket, vizeletet, AFP-t is, aza a második emeleten rögtön jobbra végig méssz a folyosón, és majdnem a sarokban. :)

Annyi plusz még, hogy reggel 7 és 9 között meg kell érkezned a vizsgálatra, és gondolom nem kell mondani, hogy éhgyomorral. :)


38. debreceni oti-s hkm

2013. ápr. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. Nem akarlak megkavarni, de a terheléses cukrot és a 32 hetes vérvételt /3 hete/ az elsőn csinálták nekem és még jó pár kismamának, nem a terhes laborba /talán azért, mert én is vidéki vagyok/

Februárban variáltak v.mit az időpontokkal, de már vagy vidékieknek, vagy terheseknek nem kell. Szóval nyugodtan beutazhatsz akármelyik reggel.

/ha nem tudsz személyesen bemenni az eredményekért érdemes borítékot vinni/

2013. ápr. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ma voltam pont, nem kell ott ülni 2órát ha nem akarsz, el lehet jönni, csak vissza kell érni időben. Nem is kell már várakozni, hanem egyből be lehet menni. Ha van az otiban doki akkor az eredményre se kell várni, hanem a következő tanácsadásnál ott lesznek az eredmények
2019. jún. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!