Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális az, hogy szülés után...

Normális az, hogy szülés után 5 héttel még mindig élénkpiros vérzésem van?

Figyelt kérdés
Más is járt már így?
2008. jún. 18. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy mensid jött meg. Én így jártam. még alig enyhült a lochiás vérzés( gyermekágyas) és máris megjött. pedig szoptattam.

Viszont én azt tanácsolom amit én is tettem, feltétlen szólj az orvosodnak. Lassan úgyis kontrollra kell menned, legfeljebb előbb mész egy pár nappal. Az élénkpiros vér akár varratelégtelenséegt vagy bármi bajt is jelenthet.

legfeljebb úgyjársz mint én, azt mondta a dokim viccesen: Anyuka, te nagylány lettél!

2008. jún. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

:-)) Hát ez jó!!!

Köszi a megnyugtató sorokat! A dokim szabin van, sajnos legkorábban hét hetesen lesz az a kontroll...

2008. jún. 18. 12:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is élénkpiros volt az 5. héten a vérzésem,de utána egy hét múlva már halványodott viszont a 6. hétre megjött és csak egy hét múlva múlt el teljesen.

Én császármetszéssel szültem.

Mindenképpen menj majd vissza a dokidhoz.

2008. jún. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!