Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Cukorbeteg. Anyukáknak....

Cukorbeteg. Anyukáknak. Milyen. Volt. A. szülés?

Figyelt kérdés
arra.lennék.kiváncsi.hogy.mennyire.figyelnek.oda.szülés.közben.a.vércukorszintre..illetve.a.babát.figyelik.e.hogy.nehogy.gondja.legyen.vele?.sajnos.nincs.fogadott.dokim.kicsit.félek.hogy.lesz
2011. nov. 16. 02:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én GDM-es voltam. A szülés után 2, 4, 6, 8, 10, 12, 18, 24, 36 és 48 órás "korában" mérték a Babának a vércukrát.

2011. nov. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

OFFF

Miért ez a stílus -szavak között pontok???

2011. nov. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is GDM-es voltam, igaz enyhe formában, diétával karban tartva. Igazából nem foglalkoztak velem, sem a babával, de nem is volt semmi gond sem. Nekem sem volt fogadott dokim. A helyedben én jelezném a szülésznőnek, ugyanis, ha inzulinnal kezelt cukorbeteg vagy, a kicsinál lehet probléma.
2011. nov. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm.a.válaszokat..GDM???az.mi?..insulinos.vagyok.igen..mire.gondolsz.mi.lehet.a.gond..bocsánat.pontokért..de.rossz.a.space-em..és.valahogy.elkell.válasszam.a.szavakat!
2011. nov. 16. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!