Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mára vagyok kiírva! Eddig...

Mára vagyok kiírva! Eddig semmi jelét nem mutatja, hogy szeretne megszületni a kisfiunk. Lehet ebből még ma valami?

Figyelt kérdés
Voltam ma dokinál, de szívhangon kívül mást nem is néztek. Már annyira bosszant, hogy meg sem vizsgálnak, mindig csak annyit mondanak, hogy oké, minden rendben, találkozunk holnap. Méhszájértéket is két hete néztek utoljára, akkor tejesen zárt volt. Néha van egy-egy jósló fájásom, de nem is fáj kifejezetten, lehet, hogy nem is az... Már annyira jó lenne, ha menni kellene. Biztatnátok valamivel? Eddig se a frontok, se a szex, se hajolgatás, házimunka nem indított el semmit :-(

2013. máj. 24. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
:) Nekem elment a vizem délután 4-kor, addig semmi jele nem volt. Aznapra voltam kiírva. Még jóslóm sem volt soha! Olvasás közben történt a dolog... kezdj el olvasni, a leghülyébb tanács, de hátha.... :)
2013. máj. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Nekem semmi jele nem volt, aztán a kiírt napon éjjel elkezdett fájni a hasam, reggelre rendszeresek lettek a fájások, elment a nyákdugó, véreztem picit, bementünk a kórházba, 2 ujjnyira kinyíltam, pedig addig zárva voltam teljesen, még előző nap is, pedig akkor voltam dokinál...

Szóval estére akkor meglett a lányom!

2013. máj. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én egy héttel később szültem a kiírtnál! :) Tudom, hogy már szeretnél túlenni rajta, ilyenkor már minden nehéz :)

én is mindent csináltam de semmi, jól érezte magát a kis lurkó odabent! :)Tudja, hogy mikor van az ő ideje..:)

2013. máj. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én egy pénteki napra voltam kiírva, majd keddre volt megbeszélve a következő találka. közben vasárnap este beindult szinte észrevétlenül, ugyanis nem akartam elhinni hogy az az. ittam egy bábateát is-egy dúlával konzultálva erről és hétfőn megszületett a kisfiam, azaz 3 nappal a kiírt után.

sok sikert! ;-)

2013. máj. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!