Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki mostanában a...

Szült valaki mostanában a soproni kórházban? Hogy zajlott? Hogy vannak a szobák? Velem lehet a baba? Mit kell magammal vinni a babának? Apás szülést engedik? Kinél szültetek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 26. 11:18
 1/1 anonim ***** válasza:

szia!

Rooming in van, babának pelust és popsitörlőt vigyél, de ezeket utólag majd behozzák, az én babámnak elég volt, amit kórházban kapott pelust, de ő nem kakilt sokat, illetve a kórházban állítólag kevés van, ezért szerencsésebb, ha inkább ti visztek be, hátha valakinek nagyobb szüksége van a kórházira.

A babára ott a kórházi ruhát adják, amit célszerű bevinni az a textilpelus.

Apás szülést természetesen engedik.Én sok dokinál szültem egyszerre, mindig más jött be épp, sajnos a többségről nincs pozitív tapasztalatom, tisztelet a kivételek.

A szülésznők viszont odateszik magukat!

2013. jún. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!