Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Újra menstruálok vagy ez még...

Újra menstruálok vagy ez még a szülés utáni folyás?

Figyelt kérdés

9 hete szültem. 6 hétig volt folyásom. Utána már csak néha-néha rózsaszínes. Most meg megint élénk piros, de nem annyi, mint korábban a menstruációk első napjaiban, de több, mint a szülés utáni folyás végefelé.


Ez mi? Újra menstruálok?

Tudom, hülység, de arra is gondoltam, hogy ugye nem vetélés (ha ilyen gyorsan összejött volna...)...

Tök aggódós lettem - azt hiszem... Ugye nincs baj?

Vagy lehet a menstruáció, csak most egyszerűen valamiért kevesebb? Ráadásul a méhemet is éreztem tegnap szinte egész nap - olyasmi módon, mint mikor korábban menstruációknál, csak nem fájt annyira.


2009. okt. 5. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Természetesen lehet menstruáció!

Sokunknál a terhesség/szülés után már nem ugyanolyan a mentsruáció, mint azelőtt.

Viszont én mindenképpen megkérdezném legalább a védőnőt, de méginkább az orvost.

Soha nem lehet tudni.

Erre itt az oldalon nem kaphatsz érdemi választ, csak szakember tudhatja biztosan.

Üdv.

2009. okt. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel, biztosat az orvos mondhat.

Én felhívnám, mert az élénkpiros vérzés bármi rosszat is jelenthet.

De lehet menstruáció is.

Vetélés? Nem védekeztek? (már bocsi a kérdésért).

2009. okt. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 9 hete szültem! Egyáltalán nem jelent rosszat az élénk piros színű vér! Hiszen olyan ha megvan! Nekem pont most van meg és már 2.jára! Nincs tejem így hamar megjött! Nincs semmi bajod nyugi)! Mikor szültél? Én aug.6.án:)!
2009. okt. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Egyébként én max.1,5 hétig véreztem szülés után és az sem volt annyira sok! Szülés után pontosan 4 hétre jött meg először! Akkor nem sok 2 nap volt,na de terhességem előtt is max.2-3 napot volt meg! Most a 2mensi már több!
2009. okt. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!