Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Balogh Beatrixről vélemény...

Tittmi kérdése:

Dr. Balogh Beatrixről vélemény? Szült nála mostanában valaki, Vagy jár hozzá valaki terhesgondozásra? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Balogh Beatrix,szülész,nőgyógyász,tarifa,magánrendelés,vélemény,tapasztalat

2013. máj. 27. 14:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia.Èn nàla fogok szûlni jùliusban.Szerintem nagyon jò orvos,teljesen meg vagyok vele elègedve,lelkiismeretes,akàrmièrt akàrmikor hìvhatom(persze nem zaklatom fölöslegesen).70ezret mondott a szülèsre de a terhesgondozàst a kòrhàzban csinàlja ès nem kèrdèsed havonta pènzt.Tehàt teljesen korrekt szerintem.Ha van valami kèrdèsed ìrj nyugodtan.
2013. máj. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én 3 hete szültem a Margitban, ugyan nem nála, de többször láttam őt a pácienseivel foglalkozni amíg ctg-n ücsörögtem, abszolút pozitív a benyomásom róla. Ha éppen a szülőszoba előtti folyosón ücsörögtem a dokimra vagy szülésznőmre várva mindig megkérdezte, hogy kire várok, ha tudott segített.
2013. máj. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Sajnosnekem a 70 ezer az túl sok.Esetleg olyan dokit nem tudtok ajánlani aki nem mond konkrétösszeget, csak hogy amennyit gondolok?
2013. máj. 28. 12:52
 4/12 A kérdező kommentje:
Egyébként (második válaszoló)te kinél szültél?
2013. máj. 28. 12:53
 5/12 anonim ***** válasza:
A legtöbb dokim konkrèt összeget mond sajnos.Èn nem talàltam olyat a Margitba aki ne mondta volna meg hogy mennyit kèr.De ma megyek terhestornàra ès körbekèrdezek a kismamàk között.
2013. máj. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Második vagyok, Szigethy Adriennél szültem, de ő most már nem dolgozik mert babát vár, vagyis magánrendelőben még pár hétig van, de értelemszerűen szülést már nem vállal.
2013. máj. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én nem fogadtam fel de hozzá jártam nem volt túl kedves, túlhordtam a picit észre se vette hogy belekakilt a vízbe. szülésnél véletlen ő volt 11 órát hagyott vajúdni pedig látni lehetett vmi nem oké és császár is lett a vége, persze

utána hirtelen nagyon kedves lett.

2013. júl. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 kukelan válasza:
Egy kicsit több mint egy éve szültem nála. Nem tudtam volna kifizetni a magánrendelést és a szülést sem. Nem is került szóba a dolog. Egész idő alatt tb alapon jártam hozzá, és tb alapon is szültem. Mivel faros volt a gyerkőcöm császáros voltam. Csak szülés után adtam amennyit tudtam, ettől függetlenül megkaptam a megfelelő ellátást, aranyos volt a doktornő, semmiben nem szenvedtem hiányt. Én csak ajánlani tudom őt, mert nagyon rendes!
2013. aug. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 AAva válasza:
Nemrég szültem részben nála. Ő volt épp ügyeletben és nem volt vmi kedves, sőt. Műszak vége felé, nem teljesen sima ügyként elég durván lehordott, anélkül, hogy igaza lett volna. De azért a munkájára nem lehet panasz.
2014. febr. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsó: miért hordott le?
2014. jún. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!