Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Mohos Attila szülész-nőgyó...

Dr. Mohos Attila szülész-nőgyógyász Székesfehérvár. Ismeri esetleg valaki, járt hozzá valaki terhesgondozásra? Személyes tapasztalatok, elérhetőség, esetleg a nála végzett vizsgálatok díja érdekelne.

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is mindenkinek a segítséget!
2012. aug. 7. 11:42
 1/10 anonim ***** válasza:
43%

Egy köcsög :D Ennyi a rövid véleményem róla :D Ha érdekel priviben kifejtem. 1000x jobb orvosok vannak nála ott,miért pont őt választanád?

Székesfehérváron szültem,nagyjából ismerem kik vannak ott.

2012. aug. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%

Húú pont egy hasonlóan nem szép szó jutott eszembe mikor a nevét megláttam most, de gondoltam azt mégse írom le így nyilvános oldalon. De tömören, röviden csatlakozom az előttem szólóhoz. Semmi pénzért nem mennék hozzá iszonyatosan bunkó stílusa van. Válaszd Rubliczky Leventét, Schandl Károlyt, vagy Blaskó Ervint. Ők legalább korrektek, rendesek, normálisak.

Ha már fizetni kell érte akkor nekik fizetnék.

2012. aug. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%

Engem szépen, kedvesen elküldött a fenébe 24 hetes terhesen,mert addig nem hozzá jártam... Nagy a mellénye a doktor úrnak ,csak nem tudom mire... Mert szakmailag nincs éppen a toppon,a Móriak is megmondják /ott rendel sztk-n/,mikor mentem rendelésre 1 ember sem volt előttem,pedig rendes rendelési idő volt,szerintem ez mindent elmond...

Én Dr. Bognár Idát ajánlom,csak jót tudok róla mondani :) Nem mellékesen 2 óra alatt kivarázsolta belőlem a kisfiamat :))

2012. aug. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
2es vagyok, Bognár Ida szintén jó választás szerintem is, őt is nagyon kedveltem.
2012. aug. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha magán orvosban gondolkodsz én bátran ajánlom Bata Barnabást, sajnos már nem vállal szülést Szfehérváron csak Siófokon! De Csetényi doktor urat is dicsérik sokan!
2012. aug. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem ezt az orvost!

de bátran ajánlom dr Rubliczky Leventét!


Tudok ajánlani szülésznőt is! Ha kell írj!

2012. aug. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 babocska2013 válasza:
60%
Hali.Én nem mondhatok róla rosszat.Amikor akut műtétem volt, ő ügyelt és mütött meg.Éjszaka többször ott volt mellettem, vigyázott rám.Reggel ismét ott ült az ágyam mellett.Bármikor kerestem hogy problémám van, azonnal fogadott, segített, megnyugtatott.Most hogy pár hét van hátra szülésig, nem bántam meg hogy ő az orvosom.Nagyon óvatosan vizsgál, megnyugtató a hangja.Tudása pedig nem megkérdőjelezhető!!!Móron sem tudnak róla rosszat mondani.Mielött gyalázol valakit járj utána.Nem mindenkinek jön be a doki, de még jó hogy nem vagyunk egyformák.Ennyi erővel rád is köpködhetnek.Valakinek viszont te vagy a legjobb.Gondolkodj!!!!
2013. jan. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tudod,talán hallottam róla ezt-azt,és volt szerencsém is hozzá,így van miért írnom róla véleményt.

A móri rokonaink inkább eljárnak Mórról,mert azt mondják nincs ott normális nőgyógyász,én nem hittem nekik,de igazuk lett.

A doktor úrról meg csak annyit hogy volt akinek meghalt a babája még születés előtt,mert a Uh-okon /ami ugye egy alap dolog/ nem vett észre valamit,ami pedig már kimutatható volt.

Minden orvosra lehet jót és rosszat is mondani. Csak tudod aki ilyen óriási alapvető hibát vét,annak én nem adok a tudására,még a kedvessége,meg a két szép szeme miatt sem.

Örülök,hogy Te meg vagy elégedve vele. De sajnos Te vagy jelenleg az egyedüli.

2013. jan. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is hozzá járok.

Nem tudok róla rosszat mondani. Kedves, figyelmes, valóban figyel rád és törődik veled.

Sógornőm is nála szült 2x, ő sem tud rosszat mondani róla.

Egyáltalán nem mondanám, hogy nagyképű lenne/ nagymellényű lenne. Ha már ilyenekről beszélünk, akkor Deák ezerrel rosszabb..na, ott igazán a pénz dominál,és még csak a kórház közelébe se mehet...

Valóban nem vagyunk egyformák, ki a csokisat, ki a vaníliásat szereti.

Én bátram ajánlom a dr Mohost, nekem szimpatikus orvos, és Móron igenis nagyon jó orvos!

2013. máj. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nem értem h veszi vki a bátorságot h "kö..ögnek" nevezzen vkit,csak gratulálni tudok!Remélem büszke vagy ilyenkor magadra!

Amit irkálsz na az meg... hallottál ezt azt,én is sok mindent sok mindenkiröl!Gyakran ezek a dolgok távol állnak a valóságtól!

Vagy te mindenkiröl mindent elhiszel?!

Én régóta hozzá járok és meg vagyok elégedve a doktor úrral!Csak ajánlani tudom!(Székesfehérvári vagyok,voltam régebben 4 másik orvosnál és nem voltam velük megelégedve!)

És igen,mindenkinek más felel meg!Attól még senki se rosszabb a másiknál!

2013. dec. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!