Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szules utani iszonyatos...

Szules utani iszonyatos pattanasos bor? Bovebben lent

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok hogy ide irom a kerdesem, de mar total el vagyok keseredve. Tavaly marciusban szultem.

Onnan kezdem, hogy a terhessegem elott soha nem volt pattanasos az arcom, elszortan ritkan mensi elott egy ket darab de ennyi. Aztan jott a terhesseg amivel a pattanasok is sokasodtak- ezt normalisnak be is tudtam, hisz hormon valtozasok stb...! Aztan jott a szules, szoptatas, szinten nem foglalkoztam vele, ugy voltam hogy majd elmulik, hisz vissza kell hogy alljon a hormonhaztartasom a regibe. Miutan abbahagytam a szoptatast meg tobb lett. Orvos szerint normalis, majd elmulik. Na de nem igy lett. Aztan volt 4 honapig hormon mentes spiralom, begyulladt levettek. Most kezdtem fogamzasgatlot szedni ujra, de a pattanasok nem tunnek.

Mit csinaljak hogy jobb legyen???

Borzasztoan nezek ki, soha nem volt ilyen az arcom, es nagyon ronda. Mar mindenfele kremet probaltam, voltam kozmetikusnal is, o sem mondott semmit mitol lehet.

Volt esetleg valaki hasonlo kepp, el mult neki? Remenykedhetem hogy vissza kapom ujra a regi szep arcboromet? koszonom a valaszokat, es bocsanat hogy hosszu lett


2013. máj. 28. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyásznál voltál? Ő mit mond?
2013. máj. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia. Borgyogyasznal nem voltam, sajnos nem tudok. Nem elek otthon. Az itteni doki szerint normalis, majd elmulik. Esetleg valami hazi praktika?

Ja es hozzateszem hogy csak az arcomon, sehol mashol nincs rajtam pattanas.

2013. máj. 28. 17:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom mit lehet kinn kapni, de én ezeket használtam: Körömvirág krém, Dermofil paszta, Sudocrem (bár popsikenőcs, de nagyon jó). De volt, hogy szimplán fogkrémet kentem rá, sokszor segített.
2013. máj. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem ez vált be : [link]
2013. máj. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szia. Koszi a linket es a tippet, de sajnos az aloe vera-ra allergias vagyok. Igy sajnos amiben van aloe vera az sajnos meg ront a helyzeten, csupa potty leszek.

A sudo az jo, mar hasznaltam, hasznalom. Plusz remenykedem hogy most a fog.gatlo majd egy kicsit rendbe teszi.

2013. máj. 29. 10:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a hátam és a mellkasom volt rettenetes szülés után.Én sudocream-mel kentem minden este és kb 1 hónap alatt elmúltak a pattanások.
2013. máj. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek, mert velem is ez volt. Ami ideig-óráig segített, az a bőrgyógyász által felírt kencék. Skinorent kellet éjszakára használnom (ez egy hámlasztó krém), és Zynerit oldattal kellett ecsetelnem a bőröm. 1 évig használtam, kb. 2 hónap után volt látványos javulás. De egy év után abbahagytam, mert azért ez sem jó.

Azután újra visszatértek a patik, és ami nekem használ: az allergia gyógyszer. Bármilyet szedek rendszeresen, eltünteti a patikat. Valószínű allergia okozza nálam. A legjobb nekem a Xyzal volt, csak attól híztam. Telfast, Allegra, Claritine is jó.

2013. jún. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Teafa olaj is hatásos!sőt sok mindenre jó!!olvas utána kedves kérdező!A.
2013. jún. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!