Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés iszonyatos dolog?

Szülés iszonyatos dolog?

Figyelt kérdés
Segítséget szeretnék kérni, megnéztem pár szülés videót és azt hittem elájulok. Gátmetszés közelről, császármetszés élesben, otthon szülés állva, kádban, tejesen kész vagyok, nagyon szeretnék gyereket.
2010. márc. 4. 21:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

A gátmetszést se látni, se érezni nem fogod.


Ülve vagy állva sokkal könnyebb és gyorsabb szülni, mint fekve.


Ne nézz több szülésvideót!!! Olvass inkább születéstörténeteket.


34h km

2010. márc. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 gyereket szültem.Mindegyiket kibírtam,mint a többi nő.Aki nagyon hisztis,annak sokkal nehezebb.Egyidőben sűrűn voltak epegörcseim.Az sokkal rosszabb volt,mint a szülés.Ne nézegess ilyen videókat,és ne ijesztgesd magadat.Te is kifogod bírni,és nem lesz olyan nagyon borzalmas,mégha nem is a legkellemesebb.
2010. márc. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
mar csak 6 honap es megtudom milyen erzes, addig csak azt tudom mondani, hogy regen en is viszolyogtam a gondolattol, de most, hogy uton van a csopseg, mar egyaltalan nem felek. nem lehet olyan nagyon szornyu elmeny, mert nagyon sokan tobbszor is vegigcsinaljak :)
2010. márc. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
86%
Velem az egyik legjobb dolog ami történt az mikor megszültem a kislányomat. Természetes úton, gátmetszéssel, a fájdalmak kibírhatóak voltak, de amint megszületett, minden fájdalmat elfelejtettem. Szerintem a szüléstől nem kell félni! Mire odakerülsz olyan természetesen fogják követni egymást az események, hogy nem fog ilyen az eszedbe jutni!
2010. márc. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%

Úristen,miért nézel ilyeneket????

Főleg,hogy még nem is szültél...

Eszembe se jutott volna ilyen.


De egyébként olyankor nem igen gondolkodik az ember,és minden szülés más.

A szülés csodálatos dolog,hiszen a gyermekednek adsz életet.Minden fájdalom feledésbe merül,amikor a kezedbe tarthatod a csemetédet!!!

Üdv,egy császárral szült anyuka

2010. márc. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdéses volt, hogy valaha szülök-e gyereket, mert én is nagyon féltem a szüléstől. Aztán, gondoltam majd csak kibírom. Várandós lettem, és minél inkább közeledtem a vége felé, annál inkább éreztem, hogy meg tudom csinálni, és bíztam benne, hogy könnyű lesz és minden rendben megy majd. Na, és itt vagyok, úgyhogy te se félj! A videókat ne nézegesd, azok sokkal szörnyűbbek, mint maga a szülés. Én még most is elborzadok tőlük. Nem mondom, hogy nem fájt, de ki lehetett bírni.

Üdv. Egy három hónapos kislány boldog anyukája.

2010. márc. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Sajnos kíváncsi ember vagyok, megnéztem, sokkolt, de azóta láttam pár könnyű, szép szülést is, remélem nekem is ilyenben lesz részem
2010. márc. 4. 21:47
 8/15 anonim ***** válasza:
69%

Szia! Belinkelem neked a honlapom címét,leírtam a mi szüléstörténetünket és olvashatsz arról is, hogy hogyan éld át a szülést félelem nélkül:

[link]

2010. márc. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért tűnik gáznak, mert videón nézve nincsen semmi célja a történéseknek. Amikor te szülöd meg a pici babádat, akkor lesz értelme, nem az fog számítani, hogy mennyire fáj, és utána gyorsabban elfelejted a fájdalmakat, mint a szülésvideón látottakat.

ҝ

2010. márc. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki fél. De amikor nekem mondta a szülésznő, hogy ebből néhány órán belül már baba lesz, elfelejtettem minden addigi félelmet. Akkor már csak arra vágytam, hogy minél hamarabb a kezemben foghassam a kislányom. Ez a cél lebegett a szemem előtt, és szülés után fél órával azt mondtam apának hogy bármikor megismételném.
2010. márc. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!