Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Érdemes Tena Lady-t venni -és...

Érdemes Tena Lady-t venni -és bevinni, vagy elég a sima betét is?

Figyelt kérdés
felirja a háziorvos,hogy az ára kedvezőbb leygen?
2013. máj. 29. 07:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalatom, hogy érdemes volt a tenát választani, nem bírta volna a sima betét... Nem tudom felírja-e a doki, én nem írattam...
2013. máj. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Tena-t csak azoknak írnak fel, akik valamilyen vizelettartási problémával küzdenek, esetleg ágyban fekvő betegek. Kismamáknak nem.

Ha az ára a gond, akkor a dm-ben, Tescoban lehet kapni hasonlóan nagy méretű betéteket (A dm-esnek Jessa a márkaneve). Első 1-2 nap biztos, hogy a nagyobb méretű betét kell, utána úgyis látod a vérzés erősségét és akár válthatsz éjszakai betétre is.

2013. máj. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod előre. Én bontatlanul hoztam haza, mert elég volt egy sima vékony betét, hazafelé meg már egy tisztasági betét is.
2013. máj. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Èn külföldön szültem, itt még a DM-ben a nö is ugyan azt mondta amit a doki.

CSak is olyan betét legyen ami nem müanyag alapu, vagy is a rendes betétek kizárva, azok mind müanyagosak, még a hátulja se legyen müanyag, és olyan amibe nem akad bele a varrat, nem szöszösödik. A baba részlegen itt a DM-ben lehet kapni egy nagyméretü betétet. A rendes betét részlegen meg a tennától lehet olyat kapni ami konkrétan varratos idöszakra való, kisméretben.

Mi kaptunk a korházban, nagyméretü és kisméretü betétet is hálós bugyival, ugyan ilyet tudtam a boltban is venni.

Nagybetét kb 4-5 napig kellett , kisbetét meg 3-4 hétig.


Rendes betétet én nem hsználnék, abban bepunnyad a segged, és nem hiszem hogy pl gátsebnek is jót tenne.

2013. máj. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
hááááát, nekem a szülésznő egyszerre 2-t is betett szülés utáni éjszakára, uh kb a köldökömtől a tarkómig tartott és így nem lett reggelre csupa vér az ágyam, ahogy a többi szobatársamnak...
2013. máj. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
sima egyszerû éjszakait vittem. azt tanácsolta a szülésznő,h. sokat, járjak pisilni, h. legyen helye visszahúzódni a méhemnek. kb. óránként jártam, sokat ittam, és mondd alkalommal cserélgettem. nem volt baleset,elég volt a sima.
2013. máj. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Chicco Mammadonna szülés utáni betét,nagyobb bababoltokban kapható de a Matti hálózatosokban(gyermeklánc)tuti.Az ára sem több leosztva mint egy normálisabb betété igaz 30 db-os.Légáteresztő,nem műanyagos, baromi hosszú, puha kényelmes.
2013. máj. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nekem nem lett volna elég a sima, sőt még az extra brendonos szülés utániból egy újabb adagot be is kellett szerezni
2013. máj. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm lányok
2013. máj. 29. 10:08
 10/12 anonim ***** válasza:

Chicco Mamma Donna! Brendon áruházban kapható. Nekem 2 fiam van. Mind a kettővel komoly komplikációs voltam, és simán átvészeltem ezzel a betéttel. 30db-os a csomag, kellett is.


Boldog babavárást, szép és könnyű szülést kívánok!

2013. máj. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!