Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van a régi MÁV (ÁÉK) kórházban...

Van a régi MÁV (ÁÉK) kórházban a szülészeten V. I. P szoba?

Figyelt kérdés
2013. máj. 29. 08:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elvileg már nincs! Van 2 db 2 ágyas szoba, de 1 ágyas nincsen! Minden szoba egyforma 3 ágyas külön fürdővel, WCvel. Néhány még nincs felújítva, de a legtöbb már szépen felújított.
2013. máj. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nincs! Ott szültem, ilyenbe szerettem volna menni, de nem volt rá lehetőség, mert nincs V.I.P szobájuk, ezért egy 2 ágyasban voltam saját fürdővel és WC-vel.
2013. máj. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:)! A 2 ágyas szoba fizetős? Apuka oda bejöhet?
2013. máj. 30. 09:48
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem fizetős, és apuka sajnos nem mehet be. Az üvegajtón keresztül nézheti meg a babát, illetve te kimehetsz hozzá a szoba elé. Valamint minden nap van 1 vagy 2 óra, amikor bemehetnek az apukák, de csak akkor, és nem tudom, hogy ez még él-e vagy megszüntették.
2013. máj. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát ezt szomorúan hallom:(! Akkor Apuka csak abban az 1-2 órában lehet a baba közelében?Máskor csak az üvegajtón keresztül nézheti?Azt estleg tudod,h szülésznőt lehet e fogadni?
2013. máj. 30. 11:18
 6/11 anonim ***** válasza:
Sajnos szülésznőt sem lehet fogadni, pár éve megtiltották. Én már 3-szor szültem ott, és mindezeket leszámítva nagyon jó kórháznak tartom!
2013. máj. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat Kedves utolsó :)!

Akkor egy kicsit megnyugodtam:)! Én még csak az elsőt fogom szülni,ezért kicsit izgatott vagyok:)!

A lényeg,hogy a kórházzal,akkor elégedett voltál!

2013. máj. 30. 15:56
 8/11 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok! A kórház nagyon szuper, én 2x szültem ott és ha még esetleg szülni fogok, akkor sem megyek máshová (márcsak a dokim miatt sem:o))).

Szülésznőt nem lehet fogadni, de mind szuper! Nekem többel is volt dolgom mindkét szülésnél és mindegyik profi, kedves.

A szobába valóban nem mehetnek be a hozzátartozók (még Apuka sem), de nekem az első babánál nagyon jófejek voltak a szobatársak és Apukákat bármikor beengedtük, a második szülés után pedig egyedül voltam végig egy 3 ágyas szobában és azt engedtem be, akit akartam.

Egyébként nekem az a véleményem, ha első babádat várod, akkor ne akarj egyedül lenni! Mielőtt szültem én isazon voltam, hogy egyedül legyek, de nagyon jó volt, hogy voltak mellettem, megosztottuk a tapasztalatokat (igen, azokat a pár órásakat, amik voltak:o))), támogattuk egymást és nem mellesleg vigyáztunk egymás babájára, amíg a másik zuhanyzott, evett, rokonozott. Hidd el, teljesen felfokozott érzelmi állapotban leszel, meg kell osztanod valakivel az örömödet, bánatodat, fájdalmadat. A második babánál pedig már lehet egyedül lenni, mert akkor már megvan a tapasztalat, a rutin és nem olyan hatalmas újdonság, hogy van melletted egy baba.

Elárulod, hogy kinél fogsz szülni? Van választott orvosod?

2013. jún. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló:)!

Köszönöm,amiket írtál,kicsit már nyugodtabb vagyok:-)! Szóval akkor,ha meg tudunk egyezni a szobatársakkal,akkor beengedhetjük Apukát is? A Nővérek nem szabnak ennek határt:-)?

Igen,van választott orvosom! Szabó György! És eddig nagyon elégedett vagyok vele! Nagyon alapos és minden kérdésemre válaszol!

2013. jún. 1. 14:43
 10/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok! Az az igazság, hogy a nővéreket nem nagyon izgatja, hogy ki van a szobában és egyébként is annyi a dolguk, hogy naponta, ha egyszer Rátok nyitják az ajtót, akkor már sokat mondok. Persze, ha valamit szeretnél tőlük, akkor nyugodtan kérj, nagyon jófejek, segítőkészek, csak merni kell kérni!

Szabó György jó doki - ahogy hallottam másoktól. Mikor az első babámat szültem, akkor a dokim szabira indult és őt adta meg helyettesének. Végülis sikerült az utolsó pillanatban a dokimnál szülni, de mivel ő ajánlotta Szabó Györgyöt, maradéktalanul elfogadtam volna.

Könnyű szülést Neked és ha lenne még bérmi kérdésed, csak írj!:o)

2013. jún. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!