Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom régi kapcsolata mostanában elég sokszor szóba jött. Rákérdezzek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Összevesztem egy régi barátnőmmel és még mindig beszólogat meg ilyenek.

Elég sok fiú fogdoz, de ez ellen nem tehetek semmit.

A barátom viszont soha nem véd meg ilyenektől.

Valaki mondta, hogy az excsaját, aki az osztálytársa, és ha jól tudom akkor még mindig kell neki a barátom, mindig megvédte.

Mindig ezt mondom másoknak, de néha úgy érzem, hogy ez nem igaz: Nekem nincs szükségem arra, hogy megvédjenek, egyedül is megtudom oldani!

Szeret engem, talán jobban mint én őt, de ez egy kicsit zavar... Nem tudom, hogy rákérdezzek-e nála?!

Meg hallottam olyat is h még magát se tudja megvédeni ha beszólnak neki, de akkor a múltban ez hogy lehetett másképp?


2013. ápr. 18. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Magasról leszarom a tini problémákat. Menj ki gazolni, majd rendbe teszi a fejed!
2013. ápr. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Első! Azt sem tudja szerintem mi az a gazolás.. Életében nem végzett még kerti munkát. Amúgy meg kedves kérdező, hány évesek vagytok? 14-15 körülre saccolom.
2013. ápr. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi van? Elég sok fiú fogdos?? Barátod nem véd meg ilyenektől? Csak azt lehet fogdosni, aki hagyja magát.

Magadat védd meg, ne a barátodtól várd.

Rákérdezni? Mire? Hogy miért hagyod magad fogdosni?

Erre neked kell tudni a választ, nem annak a flúgosnak, aki egy ilyen lánnyal jár, akit fogdoshat bárki..

Leckéd kész van? Tanulni sem ártana.

2013. ápr. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

kedves kérdető! nem tudom hány éves vagy, de kétségbe esek,

fogalmazás! kérdést tömören és lényegretörően jó lenne leírni, elég zavaros ez az egész

2013. ápr. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

mindketten 14 evesek vagyunk.

arrol meg nem tehetek ha fogdoznak, mert altalaban megyek valaki meg odamegy mogem eszrevetlenul es fogdoz... es foleg pont olyan akinek nem merek szolni semmit mert elegge balhes a srac...

2013. ápr. 18. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!