Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire fontos az újszülöttne...

Mennyire fontos az újszülöttnek a fürdőkád aljába a nagy fekvő-fürdő szivacs fürdéskor, és milyen dolgokat kell még venni a babának?

Figyelt kérdés

2013. máj. 31. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem lehet nagyon fontos, mivel 6 hónapos a lányom és sosem volt még alatta semmi ilyen.

Egyik kezemmel tartom, másikkal leöblítem szivacs nélkül.

Amíg ilyen kicsi, nem koszos, bőven elég neki ennyi.

2013. máj. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
3 gyerekem van de egyiknél sem tettem a kiskád aljára semmit.
2013. máj. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
semennyire. a net telis-teli van kelengye listával, keress rá. de a védőnődtől is kapsz majd egyet a vége felé :)
2013. máj. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi használtuk a szivacsot,de megmondom őszintén,azért használtam,mert nem voltam magamban biztos,hogy rendesen meg tudom tartani úgy,hogy ne csússzon ki a kezemből.Segítségem nem volt,aki megmutassa hogyan is kell rendesen tartani a kádban,így nekem nagyon jól jött a szivacs.Viszont ha lett volna aki megmutatja hogyan is kell rendesen fognom,akkor nem biztos,hogy megvettük volna.
2013. máj. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Három gyerekem van, egyiknél se használtam ilyesmit.
2013. máj. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem is tudom, miféle szivacsra gondolsz. A kiskádba semmi nem kell, fogd a kezeddel.
2013. máj. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kérdésed második felére össze írnál 1 listát hogy mi van meg vagy mi nincs? Így elég tág lenne a lista amit le lehetne írni.
2013. máj. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi nem használtunk ilyen szivacsot (bár kaptunk de ki sem bontottuk),pedig császárral született a 4 kilós fiam,pár napig segített a férjem vagy anyósom fürdetni utána ment egyedül :)
2013. máj. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!