Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek egy 1 éves babának...

Szerintetek egy 1 éves babának kevés a 3 cm-es szivacs a kiságyában?

Figyelt kérdés
Úgy értem matracon kéne aludnia, vagy vastagabb szivacson? Az elalvás az viszonylag könnyen megy, de szinte két óránként fent van. Nem éhes,nem szomjas nem fázik,stb... A fekhelyére gondoltunk, hogy kényelmetlen számára ez a szivacs, amit még újszülött korában vettünk.
2013. márc. 20. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem kevés.

Lányaimnak kb 10 centis vagy több a szivacs matracuk, majdnem olyan vastag mint a felnött matrac.

de van utazó ágyunk és abban is kb 5 centis szivacs matrac van.

mikor mi mtaracot vettünk, azt mondták minél vastagabb annál jobb. persze ha minösége is jó.

2013. márc. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, mindenkitől a kókuszmatracot hallom. Azt érdemes megvenni?
2013. márc. 20. 13:56
 3/8 anonim ***** válasza:

Nagyon kevés a 3 centi.

Legalább 7-8 centis szivacs kéne.

2013. márc. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Elsö vagyok.


hát kókuszmatracból csak jót vegyél neki. Anyósoméknál egy régi kókuszmatrac van de kaka. Szó szerint, be van horpadva stb...

Anyuéknál tesóméktól van kókusz matrac most már 10 éves de szuper.


nekünk szuper szivacs matrac van. nem is volt olcsó.

2013. márc. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon kevés, én inkább kókusmatracot vennék.
2013. márc. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. A jófogáson meg a társoldalakon kutakodunk, 5.000 Ft-ba kerül a kiságyba való. Ez reális ár? Vagy ez a gagyi fajta? :)
2013. márc. 20. 14:41
 7/8 A kérdező kommentje:
használtan
2013. márc. 20. 14:41
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem egy kicsit draga, en ujonnan vettem 6000ft-ert es elegedettek vagyunk vele, teljesen egyenes. Hasznaltan nem vennek, mert azt is ki lehet fekudni, es ha egy 15-20kgos gyereke volt akkor tuti mar horpadt. Szivacsbol min. 6-7cm kell, kulonben nyomjak a racsok
2013. márc. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!