Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 34 hetesen nyilallò...

34 hetesen nyilallò fájdalom a hüvelybe néha alhasi fájdalom! Normális?

Figyelt kérdés
Ugye ez még nem jelent közelgő szülést? A nyàkdugò még nem ment el!
2013. jún. 2. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, kb. akkor. valószínűleg normális. Én 40. héten szültem, indítottan...:) Azért biztos mindig a doki!! És pihenj!!! A nyákdugót pedig nem biztos, hogy észreveszed, ne alapozz rá túlzottan! Szép heteket!:)
2013. jún. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszt holnap megyek dokihoz csak félek egy kicsit mert tegnapelőtt kezdődött ez a hasfàjàs és keményedés de eddig még csak keményedésem se volt és furcsa érzés!
2013. jún. 2. 12:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Jóslófájás is lehet, az is normális, nekem pl. az első pillanattól volt:) Lényeg tényleg a pihenés!
2013. jún. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem normális, szerintem így a vége feléű1 már akkora a baba, hogy ha úgy fekszik, akkor tud kellemetlenségeket okozni. A keményedés, alhasi kellemetlenség is normális, mert a méh edz a szülésre.

De nyilván emellett tanácsos sokat pihenni!


A nyákdugót viszont lehetetlen nem észrevenni, ennyire undorító dolgot még életemben nem láttam :)

De persze az sem törvényszerű, hogy elmegy szülés előtt.


De szerintem a terhességi korodnak megfelelőek azok, amiket leírsz, nekem ugyanígy voltak már ekkor, és mégis

39+6 héten szültem, indítással :)


Jó babavárást, és majd könnyű szülést!

2013. jún. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!