Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetesen természetes a...

31 hetesen természetes a hüvelybe szurka, meg a hát és derékfájás? Néha mintha a fenekem is fájna?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normalis. Amehed nyomja az also berendezeseket. Lesz meg egy ket kellemetlenseg, de hamarosan tul leszel rajta :)
2011. febr. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ!aranyos vagy!bár már fáj a forgom na meg a csipő csontom is!de nagy öröm manoka!imádjuk
2011. febr. 8. 16:13
 3/6 anonim ***** válasza:

szia


hú a forgó és a csípőcsont... ne is mond, mi már a 34 hétnél tartunk, de már alig tudok felkelni, pedig nem nagy a pocakom.

Amúgy normális amiket írtál!

Már nem sok van, minden jót nektek!

2011. febr. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
31 hetes pocakosan a menszi szerü görcsök és a hátfájás mennyire normális?
2011. febr. 8. 20:58
 5/6 anonim ***** válasza:

32 hetes vagyok és kb. egy hete nekem is mensi szerű görcseim vannak a hasam alján, általában este és a derekam is kezd mostanában fájni! De elmúlik, ha pihenek! Szerintem ez természetes már ilyenkor!

Kitartás, nem sok van már hátra! :o)

2011. febr. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szia


18.05 vagyok

épp 2 hete voltam a dokimnál és a görcsökre azt mondta , hogy most már feküdjek sokat, és mióta többet pihenek nekem elmúlt, egyedül akkor van újra ha pl lemegyek a közértbe.

Mondjuk a forgóm és a csípőm annyira zsibbad vagy fáj, hogy attól meg nem szívesen fekszem. Na de már csak 5 és fél hét :)

2011. febr. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!