Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés utáni varratsze...

Császármetszés utáni varratszedés mennyire fájt?

Figyelt kérdés

Hány nappal utána szedték ki?

Mennyi ideig tartott?

Mennyire fájt? (1-10 között)



2013. jún. 12. 12:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

1 héttel a műtét után szedté ki.

1 perc volt

Semennyire nem fájt.


Nekem egy hosszú cérnával volt varrva, 2 oldalt olya műanyag volt mint egy plomba.


Levágta az egyik oldalt a műanyagot, a másik oldalt megfogta a műanyagot, s kihúzta egyben az egész cérnát.

Ennyi volt:)

Semmit nem éreztem!

2013. jún. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ötödik napon szedte ki az orvos mikor jöttünk haza, kb fél percig tartott és egyáltalán nem fájt. Nagyon nagyon picit volt kellemetlen de semmiség az egész.
2013. jún. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy héttel a műtét után szedte ki, féltem, hogy fájni fog és észre sem vettem mikor kihúzta :) Semmit nem éreztem!
2013. jún. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ugyanúgy volt mint ahogyan az első írta! 5 nappal a szülés után. nekem az egyik oldalon az a kapocs vagy nem tom mi,az fájt egy picit,mert kicsit mélyen volt,és bevarrosodott. de amugy egy ici picit csípett,de nem fájt,pedig én is nagyon féltem tőle. fél perc volt az egséz
2013. jún. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Nekem nem volt varratszedés, felszívódóval varrtak.
2013. jún. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4.napon engedtek haza,és akkor ki is szedte a varratot,már amennyire lehet ,,kiszedésnek,, nevezni. A két végéről vágott le valamit, a többi felszívódott. Egy pici húzást és csípést éreztem.
2013. jún. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
4.napon szedte ki, mire felnéztem, kész lett, az égvilágon semmit sem éreztem.
2013. jún. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem az 5. napon szedte ki, és kb 1 percig tartott. Nem fájt, jó érzés volt. :)
2013. jún. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
kb 7. napon szedte ki az orvosom. Egy húzással kint volt fél pillanat alatt...mire rákészültem volna, mondta, hogy készen is vagyunk :) Nagyon tartottam tőle, de utólag azt mondom, hogy semmi értelme nem volt :)1 és 10 között a fájdalom 1-es volt, minimálisan volt kellemetlen, de maximum csak a tudat, hogy mit csinál! Sőt szinte tényleg észre se vettem, ő mondta, hogy kint is van! :)
2013. jún. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
4. napon, amikor hazajöttünk, 2 perc volt, lefertőtlenítette elcsípett valamit a két végén, semmit nem éreztem.
2013. jún. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!