Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szüljek magánkórházban van...

Szüljek magánkórházban van se? Császárt kérnék!

Figyelt kérdés

Szabályosan rettegek a szüléstől és számtanan negatívat olvastam az állami kórházakról (most nem szeretném felsorolni).

Igaz,hogy nem úszkálok a pénzben,de azért keresek.Életemben még sohasem feküdtem kórházban és a szülésen kívül nem is szeretnék!

Bevállaljam a magánkórházat? Most az egyszer inkább rászánok egy jelentősebb összeget (cirka 1,5 millió,minthogy aztán egy államiban mindent elszúrjanak a szülésem körül (tisztelet a kivételnek).



2013. máj. 28. 12:58
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Azt akartam írni,hogy nehogy mindent elszúrjanak,meg a bunkó nővérek pokollá tegyék az életem,aztán életem végéig orvosokhoz rohangálhatok...
2013. máj. 28. 12:59
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha van ennyi pénzed akkor tedd, de egy valamit tudni kell a császár sokkal jobban fáj szerintem, ugyan a szülésből semmit nem érzel de utána szörnyűűű, az ismerőseim közül 2 szültek császárral és megbánták, én természetes úton szültem és ugyan a szülés fájt de sokkal hamarabb regenerálódtam. Szerintem ne válaszd a császárt
2013. máj. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
70%
Ha ennyire parázol és nincs orvosi indokod a császárra, akkor mindenképpen.
2013. máj. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
42%
Bocsánat kedves kérdező de nagyon buta vagy, az állami kórházak szerintem lehetnek ugyan olyan jók mint a magánkórházak.
2013. máj. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
89%

1. Ha megengedheted magadnak, miért ne? Én nem fizetnék ki ennyit, inkább a babára költeném.


2. Nagyon, nagyon jó orvosok, nővérek, szülészek vannak az "állami" ellátásban is, csak meg kell őket találni.


3. Lehet, hogy valamilyen lélekdoktorhoz is el kellene menned, hogy ezeket a félelmeket segítsen leküzdeni, elviselhetővé mérsékelni, illetve felderíteni, hogy mi áll a háttérben.

2013. máj. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Oké köszi,a császáron még csak gondolkozom! Félidős vagyok.

Igaz,hogy az kétszer annyiba is kerülne,mint a normál szülés,lehet,hogy inkább azt választom.


Csak az lényeg,hogy az a pár nap normálisan teljen el!

2013. máj. 28. 13:03
 7/28 anonim ***** válasza:
89%
császárnál is ugyanúgy "elszúrhatnak" valamit!! Nem kórházdöntő, hanem dokifüggő, hogy problémamentes terhességnél megkockáztatja-e a császárt.. Nem úgy működik ez, hogy lefizetsz egy orvost, mert te félsz! Az orvos ha valamit elszúr, a felelősség az övé! Hiába a cirka másfél milla, műtéti indok nélkül(veszélyben van a baba vagy te, ezért nem szülhetsz simán) egy orvos sem vállalja be a császárt. Sokkal többet fogsz utána bajlódni, mint a rendes szülés után! Nehezebben látod el a babádat, az is nehezedre fog esni, hogy a kiságyból kivedd... azért kívánok neked szép szülést
2013. máj. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Ja és légyszi ilyen bunkó válaszoktól kíméljetek,természetesen van,aki nem engedheti meg magának.

De én nem kockáztatok!

Hogy hagy vajúdni 48 órát,meg le sem sz*r napokon keresztül,a csecsemősök bunkók meg cukros vízzel tömik a gyerekem,nem jöhet látogató be,hanem azt is midenhez kötik,a gyerek se lehet velem.

Tudom,hogy van kivétel,de én ebből nem kérek!

2013. máj. 28. 13:07
 9/28 A kérdező kommentje:

a dr. Rose-ban szülnék,ott lehet kérni,de mondom,hogy még gondolkozom


Ott kifizeted,aztán annyi,szó nélkül megcsinálják.

2013. máj. 28. 13:10
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha van rá pénzed választhatod a magánkórházat, ott kényelmesebb lesz, de császárt csak amiatt ne akarj mert félsz a szüléstől... Hidd el nem olyan jó az... Én az első fiamat 28 órás vajúdás után hoztam világra úgyhogy szinte megkönnyebbültem mikor kiderült, hogy a második fiam farfekvés miatt császáros lesz... Maga volt a pokol! A műtét is és az utána lévő időszak is, soha többet nem akarom átélni, inkább a hagyományos út...
2013. máj. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!