Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamák akik a Kenézyben...

Kismamák akik a Kenézyben szültek mostanában. Tapasztalatok? Beöntést mindenki kap? Borotválás? Hálóing vagy pizsama? Minden érdekel.

Figyelt kérdés
2013. jún. 13. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem rég szültem ott,pár hónapja.

Teljesen meg voltam vele elégedve.Rendes gárda volt,figyelmesek,bár nekem volt ott fogadott orvosom.

Én kaptam beöntést.Borotválni nem borotváltak.

Kapsz bent hálóinget,minden nap tisztát,ha kérsz,bár én a sajátomba voltam.

Íj privit hogy mi érdekel konkrétan,mert hosszú lenne itt mindent leírni. :D

2013. jún. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kaptam beöntést, borotváltak. 10 hónapja szültem ott. Hálóingben "kell" lenni. Kényelmesebb is mint a pizsama. Reggeli vizitkor bugyi nélkül kell lenned. A szülésem jól zajlott,rendes volt az ügyeletes szülésznő, és doktornő is, a gyermekágyi nővérek is kedvesek voltak, a csecsemős nővérek már nem annyira..
2013. jún. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Répási Csilla0622 ***** válasza:
3 hónapja szültem . Beöntésre nem volt idő de az elsőnél kaptam. Borotválni nem kellett mert simán mentem oda :) Mindennel megvoltam elégedve
2013. jún. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!