Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jáhn ferenc (dél pesti)...

Jáhn ferenc (dél pesti) kórházban adnak beöntést? Még mindig az az üvegajtós babanézés van? Friss tapasztalatok a szülészetről?

Figyelt kérdés
esetleg van köztetek olyan aki az István kórházban és itt is szült már?melyik a szimpatikusabb?

2013. máj. 30. 10:25
 1/2 kissildiko86 válasza:
A múlt csütörtöki szülőszobalátogatáson azt mondta aszülésznő hogy alapból nem adnak, de ha valaki kéri, van valami 'pezsgőkúp' amit igénybe lehet venni. Sajnos még mindig csak az üvegajtón keresztül mutathatod a babát, de ha alapítványi 1 ágyas szobát kérsz(ha van épp üres) ami 20-25 ezer a 3 napra, akkor bárki bemehet a szobádba. Az Istvánban szabad ki-be járás van állítólag a látogatóknak, de az sem túl szerencsés ha állandóan látogatják a szobatársakat és nem tudsz pl. szoptatni vagy aludni.
2013. jún. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod,én az Istvánban szültem az első babám igaz alapítványi szobában voltam, így csak az én látogatóim jöttek be!viszont a mostani dokim a jáhn ferencben van ezért tettem fül a kérdést nekem valahogy ez ne jön be ez az üvegfalas dolog,felszívódó varratot szeretnék majd ismét ha vágni kell.
2013. jún. 20. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!