Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Most ez mitől van/volt?...

Most ez mitől van/volt? Megtudom valahogy sürgetni? Vagy hagyjam a dolgokat a maguk menetében lezajlani? Vagy ebből egyáltalán szülés készülődik?

Figyelt kérdés
Tegnap óta voltak fájásaim akkor nagyon enyhék voltak nem volt fájásnak mondható ikább kellemetlen volt de óránként jelentkezett szinte percre pontosan majd reggel rendszeres erős fájásaim voltak félóránként most meg két és fél órája semmi...mintha elvágták volna. és nem tudom ,hogy akkor ebből lesz e valami..vagy csak jóslóztam és szerencsés voltam mert mindig pont akkor is volt? mert néha volt a kettő közt is de az rövidebb volt és nem rendszeres.De most az első egy órában volt fájásom de más időben most meg semmi... eddig keményedtem is szinte folyamatosan de amikor görcsöltem mindig de már azt sem.Most akkor ez mi?:D pedig már megörültem ,hogy szülni fogok:( Tudok valamit csinálni ,hogy újra legyenek fájásaim? Vagy inkább ne is foglalkozzak vele csináljam a dolgom és majd ha akar beindul?(már nagyon szeretnék szülni de lehet hagynom kéne ,hogy minden a maga idejében történjen és nem idegeskedni rajta)Köszönöm a válaszokat!40hetes kismami

2013. jún. 17. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezek szerintem csak jóslók voltak.

Majd akkor fogsz szülni, ha a fájások nem fognak elmúlni, sőt egyre rövidebb lesz a szünet köztük.

Kitartás!:)

2013. jún. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ez jósló csak

nekem is volt szabályos időközönként jóslóm, 8 percesek 3 órán keresztül, majd a szülésznő tanácsára lezuhanyoztam meleg vízben és bevackoltam magam az ágyba. Úgy aludtam mint a bunda, 3 óra múlva felébredtem és sehol semmi fájás, semmi keményedés

2. baba volt, mégis sikerült megtévesztenie :-)


türelem, jönni fog, ha itt az ideje

2013. jún. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!:) próbálok türelmes lenni csak ezek után nehéz mert beleéltem magam:)
2013. jún. 17. 16:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Aludd ki magad, pihenj, mert ha megvan a baba, nem sok esélyed lesz rá. Mostmár úgysincs sok hátra.
2013. jún. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet sürgetni,inkább pihenj sokat,késöbb nem sok idöd lesz :D könnyü szülést Neked :)
2013. jún. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat!sikerult jo nagyot aludnom :)
2013. jún. 18. 15:04
 7/8 anonim ***** válasza:

Történt azóta valami?

Nekem a szülésznő azt mondta, figyeljem a keményedéseket, ha szabályos 10 percesek már legalább egy órája, akkor zuhany, pálinka, mert ezektől a jóslók elmúlnak. Azt mondta, akkor induljak el a kórházba, ha már legalább egy órája 5 percesek a fájások / keményedések. Hozzátette, hogy még ezek is szeretnek elmúlni...

2013. jún. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia sajnos semmi ma fokent kemenyedtem par joslom volt...Holnap d.e megyek orvoshoz ott csinal vmi maszast ami szerintem egyenlo azzal hogy Jol korbe taperol azt mondta ettol is beindulhat.jo tudni ,hogy a kemenyedeseket is erdemes nezni nah majd figyelek! Koszi ezt az infot.de apszolult nem erzem ugy hogy szulni fogok ma ugy erzem Tele vagyok energiaval mennek vilagnak csinalnek valamit!most is tok rosszul vagyok mennek setalni szivem szerint most de ferjem alszik mert 5kor kezd reggel en meg egyedul ilyenkor nem megyek mert tuti merges lenne.hat majd kiderul :)
2013. jún. 18. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!