Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tegnapelött hasmenésem volt,...

Tegnapelött hasmenésem volt, meg hányingerem. Le akart szakadni a derekam, aztán elmúlt. Készülődik? Ezek már szülés elötti tünetek?

Figyelt kérdés

Eddig szorulásos voltam,viszont azóta higabb a székletem.

A folyásom is erősebb.


2008. aug. 24. 11:56
 1/6 A kérdező kommentje:

Erős nyomást érzek a végbelem(BOCS) környékén.Már 2x voltam wc-n.

Ez most mi???

2008. aug. 24. 12:48
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem hasonló tünetekkel indult meg,iszonyatos derékfájás(ami nem múlt el se ülésre,állásra,járkálásra,fekvésre),wc-re járkálás,hányás....szóval lehet h itt az idő,jön a babóca

könnyű és gyors szülést!

5 hetes kisfiú anyukája

2008. aug. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Húú,ez jó hir!De ezen kivül nincs sok tünetem.Már össze vagyok pakolva,ha menni kell.

Jó babázást!!!

2008. aug. 24. 13:18
 4/6 A kérdező kommentje:
Kb. mennyi lehet még hátra?
2008. aug. 24. 13:26
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem a nyákdugó távozott előszőr aztán a hasmenés és közben már voltak fájások is.Még várj a fályásokra és figyelgesd a magzatvízet.Sok sikert!
2008. aug. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

első válaszoló vagyok,nekem nem ment el se a magzatvizem,se a nyákdugom(vagy legalábbis nem vettem észre), hajnalban kezdődőtt a derékfájás, este 8-ra lettek rendes fájásaim, 10-kor mire beértünk 2 perces fájások voltak, 5 percesekkel indultunk a kórházba,tőlünk 30 km-re volt...ha melegvizre, helyzet változtatásra nem mulik,akkor nem josló fájás..nekem előtte 2-3 nappal voltak erős josló fájásaim


vigyázz magadra és mindig kövesd a doki és a szülésznő utasitásait!:-)

2008. aug. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!